Slots

Wolf Hunt

Wolf Hunt slotu

GameArt’ın Wolf Hunt ile antik Kuzeybatı Amerika’nın bilinmeyen vahşi doğasına giriş yapın! Bu 5 makaralı, 25 ödeme çizgili slot, yerli kabilelere ve geyikler, kunduzlar, kartallar, yılanlar ve tabii ki kurtlar da dahil olmak üzere her tür vahşi yaşama ev sahipliği yapan geniş bir dağlık ülkede geçiyor – hırıltılı gri kurt paketleri!

Wolf Hunt ile yüz yüze tanışın ve Scatter ve Golden Footprint dışındaki tüm sembollerin yerini alın. Tüylü bir başlık giyen güzel yerel kızla tanışın – dağınık olarak harika hediyeler giyiyor. Land 3 ve 6 bedava dönüş kazanırsınız.

Böylesine büyük, geniş açık bir ülkede, ücretsiz dönüşlerin devasa bir sembol olarak 2, 3 ve 4’ün birlikte dönmesi uygundur! Ve bir Gigantic Scatter indirirseniz, yeniden tetikleme sayısında sınır olmaksızın 3 ek ücretsiz dönüş alacaksınız.

Kurt sürüsünün izinde bir izci olarak, Kurt Sırtı özelliğini tetikleyeceği için 6 veya daha fazla Altın Ayak İzi sembolü görmek isteyeceksiniz. Bu arada, her Altın Ayak İzi sembolü bir MINI, MINOR veya MAJOR JACKPOT’u gösterir. Tüm kazanan kombinasyonlar ödendikten sonra, normal semboller kaybolur ve sadece altın ayak izleri kalır. Wolf Respins, yalnızca altın ayak izleri ve boş alanlar içeren özel roller kullanır. 3 cevapla başlarsınız ve her bir altın ayak izi makaralarda kalır ve başka cevapları tetikler. 15 pozisyonun hepsini doldurursanız, MEGA JACKPOT’u kazanırsınız!

Ve eğer şanslıysanız, kazancınızı beş kata kadar ikiye katlamanıza izin veren kırmızı veya siyah bir kumar özelliği vardır. Bu kurtlar sinsi olduğu için tüfeğinizi elinizin altında tutmayı unutmayın.