Slots

Mr. Luck

Felix Gaming tarafından işletilen Mr. Luck video slotunun düğmesine bastığınız anda, nihai Aziz Patrick Günü kutlamasının tadını çıkarabilirsiniz. 5 makaralı ve 10 ödeme çizgili klasik bir video slot düzenine sahiptir ve kazanmak için harika fırsatlar sunar. Oyun, Emerald Adası’nda yolunuzu bulduğunuzda birçok İrlandalı uğurlu tılsım getiren bu zengin İrlanda kültürü hakkındadır.

Grafikler ve tema

Felix Gaming, eğlenceli, görsel olarak çarpıcı video slotları yaratmasıyla tanınır. Mr. Luck video slotu farklı değildir ve keskin grafikler, etkileyici animasyonlar ve akılda kalıcı ayrıntılarla son derece çekici bir tasarım sunar. Bu İrlanda temalı oyun, oyunun makaralarının uzaktaki çarpıcı ağaçların bulunduğu yeşil bir vadiye karşı oynadığı çok dinamik bir oyun sunuyor.

Bu ağaçların gövdelerinde goblinlerin yaşadığı küçük evler de var. Oyunda yer alan sembollerin tümü, goblinler, altın paralar, vahşi semboller ve daha fazlası dahil olmak üzere doğru temaya uyan sevimli bir çizgi tasarıma sahiptir. Bu renkli Felix Gaming evreni, rastgele gerçekleşen ve arka planda çalan İrlanda kültüründen ilham alan dostça melodilerle desteklenen çarpıcı animasyonlarla da doludur.

Oyun tarzı
Oyun, çarklardaki diğer sembollerin yerine geçebileceği için daha fazla kazanmak için kullanabileceğiniz, cüce cin tarafından temsil edilen bir vahşi sembolle doludur. Oyunun vahşi sembolleri, tüm makaraya rastgele dağıtılır ve size ücretsiz bir yeniden dönüş sunar. Yabani hayvanların yalnızca iki, üç ve dört makaralara inebileceğine dikkat edilmelidir.

Altın Sikke Potu sembolü ile temsil edilen bir dağılım sembolü de vardır. Makaraların herhangi bir yerine üç veya daha fazla dağılım sembolünü yerleştirirseniz, toplam bahsinize ve bahis çarpanına bağlı olarak bir ödeme alırsınız.