Slots

Battle Maidens

1 × 2 Gaming oyununu hazine kazanmanın 1.024 yolu olan 5 makaralı bir oyun olan Battle Maidens Slot’da bir grup şiddetli savaşçı ile yağmalayın. Bu Viking destanı, ücretsiz dönüşlerin 3 farklı değiştirici ekstrayla verildiği bir bonus turu içerir. Tur başına 20p ile 20 £ arasındaki tüm cihazlarda aramanızı başlatın.

Battle Maidens teması

1 × 2 Gaming, bu yuvada hoş görünümlü bir yuva yarattı. Bir tepenin ve bir liman fonunun önünde, makaraların yanında muazzam bir Viking gemisini görebilirsiniz. Makaralarda A’dan J’ye demir tarzı sembollerin yanı sıra miğfer, av boynuzu, baltalar, hayat ağacı ve ejderha motifleri bulunur. En üst standart sembollerde bir kılıç ve kalkan bulunur. Bu, bitişik makaralara 3, 4 veya 5 koyarsanız, bahsinizin 2,5, 5 veya 12,5 katını öder. Ayrıca, 1. makara dışında herhangi bir yere inebilecek bir vahşi doğa var.

Ücretsiz döndürme özellikleri

Standart semboller ve vahşi doğa 5 Savaş Bakiresini içerir. Her biri bir dağılımdır ve yalnızca bir makarada görünebilir. Aynı dönüşe sahip 3 Battle Maidens’i indirmek, free spin özelliğini tetikleyecektir. Burada 10 ücretsiz dönüş sunulmaktadır. Her Battle Maiden’ın kendi değiştiricisi vardır. Tetikleyici dönüşün dağılımlarından gelen değiştiriciler, serbest dönüşler sırasında etkindir.