Slots

Gonzo’s Quest Slot

Gonzo’s Quest slot makinesi

Bu oyun, gerçek bir İspanyol fatihi olan Gonzalo Pizarro’nun tarihi karakterinin efsanesini anlatıyor. Slot makinesi Gonzo’s Quest, eğlenceli 3D grafikler ve animasyonlar sunuyor ve bizi hayali altın şehir Eldorado’yu aramaya götürüyor.

Oyun, oyuncuya kendi altın arayışına başlamak için bir gemiden suya atladığı Gonzo’nun hikayesini anlatan kısa ama çok eğlenceli bir animasyonla başlıyor. Video bittikten sonra, hemen beş makaralı, 20 ödeme hatlı bir oyuna atılacaksınız ve Gonzo, ekranın sol tarafındaki yerini alacak ve burada beklediği ve ona karşı ne kadar altın kazanabileceğinizi izledi.

Ekrandaki tüm görseller çok yüksek kalitede ve arka planda İnka tapınağını, çok sayıda farklı bitki örtüsünü ve taşa oyulmuş yüzden fışkıran bir su çeşmesini görüyorsunuz. Arka plan sesleri ve sesleri, kendinizi gerçekten Orta Amerika ormanında olduğunuzu hissettiriyor ve semboller düştüğünde, gerçek taşlar düşmüş gibi geliyor.

Gonzo’nun özellikleri

Çoğu slot makinesinde görebileceğiniz geleneksel makaralar, bu slot makinesinde yeni Avalanche özelliği ile değiştirilir; bu özellik, sembolleri biri yukarıdan düşürüyormuş gibi ayrı ayrı uygular. Bir ödeme hattındaki semboller kazanan kombinasyonlar oluşturduğunda, eğlenceli bir 3B şekilde patlarlar ve ücretsiz slotlara daha fazla sembol düşer. Düşen semboller yeniden kazanan bir kombinasyon oluşturursa, tekrar ödeme alırsınız. Sonraki her galibiyet bir çarpan alır. Maksimum çarpana ulaştığınızda, tüm semboller ekrandan kaybolacak ve 15 tamamen yenisi düşecektir. Çığ özelliği, oyunu belirli şekillerde iyileştirdiği için, her dönüşü kazanma şansınız daha yüksektir.

Bonuslar

Tek bir ödeme hattında üç veya daha fazla serbest düşüş altın sembolü toplayın ve on ücretsiz dönüş kazanın. Çarpan, serbest düşüş modunda artar, böylece bonus döndürme modunda 15 kata kadar çarpan kazanabilirsiniz. Bonus paralar da bu sembolün dışında kalır. Bu durumda Gonzo, kaskıyla düşen altın paraları yakalamak için ileri atılır ve kazanan numaranız ekranda görünecektir.