Slots

Fruity Mania

Fruity Mania incelemesi

Meyve, birçokları için tatlı bir doğal beslenme kaynağıdır ve uzun süredir oyun makinesi endüstrisinin merkezinde yer almaktadır. Çoğu zaman, ilk makineler, oyuncuların kazanabileceği ödülleri temsil etmek için çeşitli meyveler kullandı ve bu gelenek, en yaygın sembollerden bazılarının modern video slotlarının makaralarında kaldığı günümüze taşındı.

Bu temadaki her şeye sahip bir oyun, Felix Gaming’den Fruity Mania’dır. Bu, oyuncuları ekranda eşleştirmelerini isteyen bir limon, elma ve muz makinesidir. Bu, birkaç özel özelliğe sahip, ancak yüksek renklere, yüksek ödemelere ve tropikal eğlenceye sahip bir oyundur.

Özet

Fruity Mania slotunu oynadığınızda büyük bir sürpriz olmuyor. Bonus tur yok: Aslında, neredeyse her yerde her modern çevrimiçi slot makinesinin bir parçası haline gelen ücretsiz bir çevirme oyunu bile yok. Bazı oyuncular için bu, oyunu eğlence için biraz fazla kolaylaştırabilir.

Ancak klasik slotların genel oyun tarzını seviyorsanız ve çok fazla beceriye ihtiyacınız yoksa, bu makine tam size göre olabilir. Büyük ödemeler çok fazla heyecan yaratıyor ve 20 oyun çizgisiyle burada benzer “basit” makinelerin çoğundan çok daha fazla aksiyon var. Klasik meyve oyunlarının hayranıysanız ancak biraz daha şeker istiyorsanız, bu göz atmanız gereken bir slottur.