Slots

Hit It Hard

Oynanış ve atmosfer

Hit it Hard, oyun sağlayıcısı ELK tarafından sunulan bir video slotudur. Oyunun özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi bu incelemede okuyabilirsiniz. Bu oyun, 3 makara ve 5 adede kadar ödeme çizgisi / yoldan oluşan bir düzene sahiptir. Hit it Hard, 90’lar, bankacılık, klasik, meyve, para, neon, retro ve daha fazlası gibi temalara sahiptir.

RTP ve Maksimum Kazanma

RTP (Oyuncuya Geri Dön)% 96,3’tür. Bu geri ödeme iyidir ve bir çevrimiçi slot için ortalama kabul edilir. Teorik olarak bu, oyuna konulan her 100 € için beklenen ödemenin 96,3 € olacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, RTP milyonlarca spin için hesaplanır, bu da her spin için çıktının her zaman rastgele olduğu anlamına gelir.

Bu slot için mümkün olan en yüksek ödeme, toplam bahsinizin 2500 katıdır, bu oldukça yüksektir ve size oldukça büyük kazançlar kazanma şansı verir. Mümkün olan maksimum kazanç, genellikle bir milyardan fazla dönüş olmak üzere çok sayıda dönüş üzerinden hesaplanır.

Hit It Hard özellikleri

Bu slot, bonus oyun, çarpan vahşiler, cevaplar, yığılmış semboller, yığılmış vahşiler, yapışkan vahşiler ve daha fazlasını içeren çeşitli özelliklere sahiptir. Oyunda ücretsiz döndürme bonus oyunu var ve bu genellikle büyük para kazanabileceğiniz yerdir.