Slots

Bamboo Rush

Bamboo Rush slot incelemesi

Bamboo Rush slot makinesinin her döndürmede kazanabileceğiniz 40 farklı ödeme çizgisi vardır. Oyun, yazılım sağlayıcısı Betsoft tarafından geliştirildi ve çekici bir doğu temasına sahip.

Altın panda sembolünüz makaralara konduğunda ve hatta çarpanlarınız Bamboo Rush çevrimiçi slotu ile çarpıldığında 20’ye kadar ücretsiz dönüş kazanabilirsiniz. Risk almak istiyorsanız, kazancınızın tamamını veya yarısını yazı tura atabileceğiniz ikiye katlama oyununu da oynayabilirsiniz.

Şanslıysanız, dev panda ödemesinin ödeme çizginizi beş katına çıkarmasına dikkat edin.

Bamboo slot, güvenli çevrimiçi kumarhaneler için popüler bir oyun yazılımı geliştiricisi olan Betsoft’un en yeni oyunlarından biridir. Yalnızca güvenli değil, aynı zamanda mobil cihazlar için de uygulanabilir oyunlar yaratmaya odaklanırlar.

Bamboo Rush slot makinesinin tasarımı etkileyici. Sembollerinin tamamı güneybatı Çin’in doğu estetiğine adanmıştır. Makaranız yüksek kaliteli Ying-Yang, Pagoda ve Giant Panda sembollerine ulaştığında kazancınızı katlayın. Joker sembolü bir bambu yapıyla çerçevelenmiştir ve bununla ücretsiz dönüşlerde 2x veya 3x çarpanları da elde edebilirsiniz. Orta büyüklükteki semboller Bamboo Rush logosu, bazı altın paralar, bir lotus çiçeği ve A harfidir. Varsayılan yuva sembolleriniz, 10 rakamının yanındaki K, Q ve J harfleridir.

Nasıl kazanabilirsiniz?

Slot, gerçek para kazanmak için kullanılabilecek beş makara, dört sıra ve 40 farklı ödeme hattı kombinasyonu içerir. Bahse girebileceğiniz minimum miktar 0.10 ve maksimum miktar spin başına 10.00’dur. Oynaklık orta derecede yüksektir, bu nedenle bir ödeme hattına daha az sıklıkta ulaşırsınız, ancak ödeme daha yüksektir. Bunu en hızlı ödeme yapan kumarhanelerde oynamakla birleştirdiğinizde, burada harika kazançlar görebilirsiniz. Betsoft web sitesine göre Bamboo Rush% 96.90 RTP’ye sahip.