Blog

WSL: Çekiç çekmeli alttan villa

Aston Villa, mücadele arkadaşları West Ham ile 0-0 berabere kaldıktan sonra Kadınlar Süper Ligi’nin sonundan transfer oldu.

Karşılaşma yüksek yoğunluklu, iyi savunma ama çok az fırsat arasındaydı .

West ) liderliği ele geçirme şansı buldu. Kenza Dali, İdeal kanatta topu Katerina Svitkova’ya verdi. Bir dokunuş yaptı, sonra alanın hemen dışından bir çekim yaptı, bu da barın üzerine kıvrıldı .

Dakikalar sonra Svitkova’nın köşesi Gilly Flaherty’yi gördü, ancak yine de kafa genişledi.

  • Gökyüzü Sporlarını Edinin | ŞİMDİ TV Sky Sports bileti satın alın
  • Keşfet en son Kadın Futbol Podcast’i
  • WSL haberleri | Fikstürler | Masa
  • Gökyüzünde WSL: Büyük isimler, ‘büyük üç’ ve ilham veren kızlar

İkinci yarıda Flaherty, Dali’nin köşesinden geçerek benzer bir fırsat yakaladı.

West Ham’ın başka şansları da vardı, en iyisi Kate Longhurst’ten bir top oynandığında ve Emily Van Egmond’u keşfettiğinde. Svitkova’ya teslim etti ve kaleye yaptığı şut Villa’keeper Lisa Weiss tarafından kurtarıldı.

Villa iyi savundu ve West Ham’ın baskısını durdurdu. En yakın vuruşları, West Ham kalecisi Courtney Brosnan tarafından vurulan Jodie Hutton’ın serbest vuruşundan geldi. Amy West kutuya geri döndü ve Stine Larsen’in kampanyası Hawa Cissoko tarafından çizginin dışına çıktı.

WSL Sky Sports’ta 2021 / 22 yıl

Sky Sports , Eylül ayından itibaren Barclays Kadınlar Süper Ligi’nin ilk yayıncısı olacak üç yıllık bir FA idaresini duyurdu 2021.

WSL’nin arasında yer alacağı gezegendeki en ünlü isimler ve takımlardan bazılarıyla en rekabetçi liglerden biri olarak Sky Sports’un amiral gemisi teklifleri.

Anlaşma ziyaret edecek Gökyüzü Sporları en az 35 oyunu yalnızca yıllık olarak yayınlayın ve yayıncının kadın sporuna olan bağlılığını daha da güçlendirir .