Blog

Walker ırkçı tacizi ortaya çıkardı

Walker, City’nin kupayı kazanmasının ardından ırkçı tacizi ortaya çıkardı

Kyle Walker Instagram Hikayesinde, Manchester City’nin Carabao Kupası’nın Pazar günü Tottenham’ı yenmesinin ardından ırkçı tacizi içeren bir mesaj paylaştı.

İngiltere savunma oyuncusu sordu “Bu ne zaman bitecek?” Ve hikayesinde mesajı gösterirken Instagram’da etiketlendi .

Üç takipçisi ve sıfır gönderi olan bir hesaptan gelen mesaj, birkaç ırkçı hakaret kullanmadan önce, “Merhaba talihsiz tek, kendi ırksal oranlarımdan birine düştün” diye başladı.

Sky Sports News yorum için Instagram’a başvurdu .

  • Sosyal web sitelerini boykot etmek için futbolcuların yönetim organları
  • Instagram, Tyrone Mings’e gönderilen çevrimiçi kötüye kullanımdan sonra kullanıcıyı kısıtlıyor
  • Jordan Henderson: Direnmek artık isteğe bağlı değil

Pazar akşamından önce Walker, Instagram ve Twitter hesaplarında kutlama amaçlı bir resim yayınladı. City’s Carabao Cup’ın Wembley’de Tottenham karşısında oynadığı final galibiyetini oynadı 90 dakika.

Hafta sonu sosyal ağ boykotu

Walker’a gönderilen Instagram mesajı şunları içerir: toplumun yönetim organlarının önümüzdeki hafta sonu sosyal medya boykotu olduğunu onaylamasından bir gün sonra, “çevrimiçi olarak alınan devam eden ve devam eden ayrımcı tacizlere yanıt olarak”.

FA, Premier League, EFL, FA Women’s Super League, FA Women’s Championship, PFA, LMA, PGMOL, Kick It Out ve FSA, Cuma Nisan günü saat 15: 00’ten itibaren boykot için birleşecek 30 önce 10. 59 pm 3 Mayıs Pazartesi

Eylem, Premier Lig, EFL, WSL ve Kadınlar Şampiyonası kulüplerini gözlemleyecek Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını kapatır.

sanjay bhandari (pa) 1: 04
Kick It Out başkanı Sanjay Bhandari, İngiliz toplumundan hafta sonu süren toplu bir Sosyal Ağ boykotu diyor er, teknoloji şirketleri ve yetkililerin çevrimiçi kötüye kullanımı ortadan kaldırması için bir ‘eylem çağrısı’dır

Instagram, sosyal web sitelerinin istismarına karşı mücadele etmek için yeni adımlar ortaya koyuyor

Sosyal medya boykotu ışığında Instagram, futbolcular ve kulüplerle empati kurduğunu söyledi. İnternette ırkçı istismara karşı bir duruş oluşturmak .

Son zamanlarda, eski Arsenal forvet oyuncusu Thierry Henry gibi bir dizi oyuncu, teknoloji şirketlerinin çok az müdahalesi nedeniyle çevrimiçi platformları durdururken, Swansea City, Birmingham City ve Rangers gibi gece kulüpleri boykotlar sahneledi.

no room for racism (pa) 1: 07

FA’nın Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Ortak Ortağı Edleen John, sosyal medya şirketleri, İngiliz futbolunun reddedilmesi zor bir boykot bulacaklar

Buna tepki olarak Instagram’ın politika müdürü Fadzai Madzingira bilgilendirildi Sky Sports News: “Pek çok hayal kırıklığıyla empati kuruyorum. Sanırım tüm boykotlarda ilginç olan, geçmişte boykotların çoğu zaman insanların aynı fikirde olmadıkları için olduğudur. Bu gibi durumlarda tam olarak aynı taraftayız.

“Üzerinde bu tür bir suistimal olmayan bir platformu kullanmak için çalışmak istiyoruz. İnsanların bu tür kötüye kullanımlarla uğraşmasına gerek yok.

walker ırkçı tacizi ortaya çıkardı

walker ırkçı tacizi ortaya çıkardı 1: 20

Queens Park Rangers CEO’su Lee Hoos, İngiliz futbolunda toplu bir sosyal medya karartmasının teknoloji şirketlerini çevrimiçi suistimali doğru bir şekilde ele almaya zorlayabileceğine inanıyor

“Ürünümüzü geliştirmeye nasıl devam edebileceğimize ve insanları güvenli hale getirmek için araçlar üzerinde nasıl çalışabileceğimize dair konuşmaları memnuniyetle karşılıyoruz .

“Sosyal medyanın tüm amacı, insanların bir stand oluşturmak için söz sahibi olmalarını sağlamaktır. Bizim açımızdan, bunun farkındalığı artırmak için daha geniş bir sohbetin parçası olduğunun farkındayız.”

Nefret Bizi Durduramaz

Gökyüzü Sports , skysports.com’u ve sosyal ağ platformlarındaki kanallarımızı taciz, nefret ve küfür içermeyen bir yorum ve tartışma yeri oluşturmaya adamıştır.

Daha fazla ayrıntı için lütfen : www.skysports.com/hatewontstopus

adresini ziyaret edin Sky Sports

‘a bir yanıt bulursanız ırk, renk, cinsiyet, milliyet, etnik köken, engellilik, din, cinsellik, yaş veya kurs temelinde nefret ifadesi kullanan gönderiler ve / veya içerikler lütfen URL’yi nefret dolu makaleye kopyalayın veya ekran görüntüsü alın ve ardından bize e-posta gönderin buradan.

Irkçılığı bildirme

Çevrimiçi Raporlama Formu | Kick It Out

Kick It Out, futbolun eşitlik ve kapsayıcılık firmasıdır – futbol, eğitim ve toplum sektörlerinde ayrımcılığa meydan okumak, kapsayıcı uygulamaları teşvik etmek ve olumlu değişim için kampanya yürütmek için faaliyet gösteren .

www.kickitout.org