Blog

Tuchel: 'Tam Paket' Dağı '

Thomas Tuchel, Mason Dağı’nın Chelsea’nin İngiltere Ünlüsü’nün parlayan övgüsünün ortasında “Komple paket” olduğunu düşünüyor.

Mount Kai Havertz’in iki binasının ilkine yerleştirildi. Chelsea’nin Stamford Bridge’de Fulham’ı 2-0 geçerek Premier Lig tablosunda dördüncü sıraya yükselmesinden bu yana goller.

Havertz, sahte dokuz işlevinde rol aldı ve kampanya için takım çetelesini ikiye katlarken, Mount bir dizi üst düzey gösteride en güncel olanı üretti.

Tuchel, Blues’un Ocak’ta Wolves’la golsüz berabere kaldığı için Chelsea’nin dümenindeki ilk maçından Mount’ı atladı 21, ancak akademi mezunu yeni patronu günden beri istikrarlı bir şekilde kazandı.

Alman yönetmen Tuchel, Mount’ın Avrupa’daki en iyi oyuncular arasında yer alması gerektiğini itiraf etti, sadece 22 yaşında.

preview image 3: 00
İZLEMESİ ÜCRETSİZ: Chelsea’nin Premier Lig’de Fulham’ı yenmesinden önemli anlar

  • Chelsea 2-0 Fulham – Maç raporu ve önemli anlar
  • Takımlar nasıl sıralandı | Maç istatistikleri
  • Premier Lig tablosu | Premier League gol kralları
  • Sky Sports Satın Alın | Sky Sports Pass alın

” Zihinsel, yetenek ve fiziksel olarak Bütün paket o, “dedi Tuchel. “Ve en önemli yanı karakteri, ayakları yere basmış ve harika bir adam.

” Her gün yeni bir şeyler öğrenmek ve yeni maceralar yaşamak için Cobham’a geliyor . Kendisi çok çabuk iyileşebilen, fiziksel bir oyuncu ve tamamen Premier Lig futboluna adapte olmuş bir adam.

“Kendine çok çok olumlu bir şekilde güveniyor . Onun yanında olması, onu yönlendirmesi ve cesaretlendirmesi bir zevk.

“Etkileyici, tüm övgülerden etkilenmiyor. Bu belki de en önemli kısımdır. Sporu seven ve bundan en iyi şekilde yararlanmak için bir görev hisseden bir adam gibi görünüyor. Ve ona kesinlikle çok ihtiyacı var, bu yüzden bu bir üst kombinasyondur . “

mason mount

Resim: Thomas Tuchel, Mason Dağı ikamesinin steril olduğu konusunda ısrar ediyor

Mount, sırtına bir darbe aldı ve geç saatlerde Chelsea’nin 18 Stamford Bridge’de Tuchel’in altındaki temiz sayfa.

Blues patronu Ancak, Real Madrid karşısında Çarşamba günkü Şampiyonlar Ligi yarı final maçında forma girme konusunda bir şüphe olmaması gerektiğinde ısrar etti .

Mount’ın herhangi bir hasar sorunu tespit edip etmediğini sordu, Tuchel dedi : “güvenmiyorum, bu benim sonucumdu, doktor yoktu ya da bana onu çıkarmamı söyleyen fizyo .

“Ama sert inişini izledim ve yine de onu çıkarmak istediğimizde ikinci olmuştu . Omurgasını hafifçe tuttuğunu gördüm, bu yüzden herhangi bir riski kabul etmek istemedik ama bununla ilgili başka ayrıntıya sahip değilim. ”

<p>tuchel: 'tam paket' dağı ' 3: 18
Kai Havertz, Stamford Bridge’de West London derbisinde Chelsea’nin Fulham’a karşı gollerini attı ve Alman performansından çok memnun kaldı.

Chelsea, Fulham ile stil sahibi bir şekilde dövüşmeye karşı akılda kalıcı bir batı Londra derbisi müzakere etti, özellikle de Avrupa devleri Madrid ile iki ayaklı kravatlarının dahil olduğu savaşın düşmesiyle.

Tuchel, Cumartesi günü seçtiği oyuncuların ayaklarına büyük alkışlar koydu ve dikkatlerini çatışmaya sınırlamak için büyük bir sınav olduğunu kabul etti .

Tuchel, “Bu gerçekten en iyi maç ve erkekler bunun için koçtan oldukça fazla kredi alıyorlar,” diye açıkladı Tuchel.

“Bunun gibi iki büyük maç arasında kolayca kafanız karışabilir. Bu yüzden oyunu tam bir odakla hazırlamamız kesinlikle çok önemliydi.

” tamamen fiziksel ve zihinsel olarak yatırım yaptık . Bu yüzden takım tam kredi alıyor, bu büyük bir galibiyetti ve Çarşamba gününden önce pişmanlık duyacak veya düşünecek hiçbir şey olmadan net bir kafa ile varabiliriz. “

Parker: ” Dört galibiyet istiyoruz

<p>tuchel: 'tam paket' dağı ' 5: 38
Scott Parker, Chelsea’ye yenildikleri sırada Fulham tarafının her şeyi verdiğini hissetti ve arıya sahipti n ürettikleri performanstan gurur duyuyorlar .

Fulham’ın altı maçtaki beşinci yenilgisi onları küme düşmeye yaklaştırıyor. Ancak patron Scott Parker, oynayacağı dört oyunla dokuz sayı farkla Newcastle’ı olumsuz gözlemlemesine rağmen hayaletten vazgeçmeyi reddediyor. Parker, “Bugünkü gibi performanslarla maçlar kazanabileceğimize inanıyorum” dedi. “Ve yapmamız gereken şey bu, başka alternatif yok .

” Dışarıdan bakarsak gülünecek ve deli olduğumu düşünecek insanlar anlıyorum, ancak bunun için başka bir çözüm yok. ben mi. İnsanların yapabildiği doğru olur olmaz, ana odak noktamız şu andan sonuna kadar “