Blog

Süper Lig altı sayısı

Premier Lig’in penaltılarının 22 milyon fiyatı

Bir Avrupa Süper Ligi’nde (ESL) oynamayı hevesle kabul eden her iki İngiliz kulübü de ortak # ödeyecek. m Premier Lig ile bir sonraki sıranın altına bir çizgi çekmek için.

Rakam Çarşamba öğleden sonra Premier Lig ve Futbol Federasyonu tarafından yapılan ortak açıklamada açıklandı.

Arsenal, Chelsea, Liverpool, Manchester City, Manchester United ve Tottenham ayrıca # iyiyim ve potansiyel 008 -daha sonra herhangi bir karşılaştırılabilir ihlal için puan kesintisi.

 • Her Premier Lig kulübünün transfer döneminden neye ihtiyacı var?

 • Bruno Lage Wolves’un baş antrenörü olarak atandı

 • Ulaşım Merkezi CANLI!

  “Avrupa Süper Ligi teklifinde bulunan her iki kulüp de bugün bir kez kabul etti. Eylemlerinin bir hata olduğunu ve Premier Lig’e ve İngiliz oyununun geleceğine olan bağlılıklarını bir kez daha teyit etti.”

  “Taraftarlarından, diğer takımlardan, Premier Lig’den ve Federasyondan yürekten özür dilediler.

  “Gece kulüpleri bir iyi niyet göstergesi olarak ortak karara vardılar. # katkıda bulunmak için) m, gidecek Aşıklar için yeni yatırımlar, taban futbolu ve topluluk programları gibi sporun iyiliği için.

  “Ayrıca, kulüpler gelecekte benzer faaliyetlerin bazı sonuçlara yol açabilmesi için kural değişikliklerini teşvik etmeyi kabul ettiler 15-puan indirimi.

  “Bu durumda, bu altı kulübün her biri başka bir #

   ‘e tabi olacaktır. iyiyim.

   “Premier Lig ve FA, bu prosedür sırasında yakın bir şekilde birlikte çalıştı ve bu anlaşma, konuyla ilgili her iki soruşturmayı da sona erdiriyor.”

   gary neville in the stands during the sky bet league two match at the peninsula stadium, salford. picture date: friday january 22, 2021. gary neville in the stands during the sky bet league two match at the peninsula stadium, salford. picture date: friday january 22, 2021. gary neville in the stands during the sky bet league two match at the peninsula stadium, salford. picture date: friday january 22, 2021.
   gary neville in the stands during the sky bet league two match at the peninsula stadium, salford. picture date: friday january 22, 2021.

   6:

Sky Sports’tan Gary Neville, Avrupa Süper Ligi skandalını inceliyor, altı büyük kulübün İngiliz futboluna ‘cinayete teşebbüs ettiğini’ iddia ediyor ve insanları gelecekte maçı korumak için harekete geçmeye çağırdı manchester united fan protests against glazer ownership

20210516182130 süper lig altı sayısı

Premier Lig’in verdiği cezalar UEFA’nın verdiği cezalara benziyor. ESL’den ayrılmayı kabul eden dokuz kulübü için “yeniden entegrasyon adımları” 28-Nisan sonundaki saatlik periyot.

AC Milan, Inter Milan ve Atletico Madrid gibi, ‘Altı Büyükler’ toplu bir $ ödemeyi kabul etti. m (# .9m) gelirlerinin yüzde beşi ile çocuk, genç ve taban futboluna harcanacak UEFA kulüp müsabakalarından tek bir sezon için aday gösteriliyor.

Ayrıca gelecekte çok daha büyük cezalar vermeyi kabul ettiler – toplam $084m (Sayı 81m) – UEFA’nın Kulübünde yükümlülükleri yoksa Taahhüt Beyanı veya benzer herhangi bir ayrılık formatına kaydolmuş.

Dijital, Kültür, Medya ve Spor komitesine başkanlık eden Muhafazakar Milletvekili Julian Knight, “Bu, bunun ne kadar vahim bir PR tatbikatı olduğunu gösteriyor. Futbol evreninin sözde efendileri,

“Bu karışık karmaşanın dışında, futbol piramidinde daha fazla nakit akışı olan daha adil bir maç izleyeceğimize inanmak istiyorum, ama bunu yapmayacağım.

UEFA Çarşamba günü ayrıca Temyiz Kurulu’nun Süper Lig isyancıları Real Madrid, Barcelona ve Juventus hakkında açılan davayı bir sonraki duyuruya kadar durdurmaya karar verdiğini duyurdu. )

“UEFA, disiplin soruşturmalarının neden şimdilik dondurulması gerektiğini biliyor, ancak geçerli makamların çoğunda kendine güveniyor ve kendi pozisyonunu savunmaya devam edecek,” dedi UEFA Çarşamba günü.

“UEFA, UEFA Temyizleri için ulusal yasalara ve AB yasalarına tam olarak uygun olarak gerekli tüm önlemleri alır.

UEFA cezalarından farklı olarak, Premier Lig cezaları gelecek sezonun yayınının bir kısmının aksine düz bir nakit meblağ olacaktır. gelir – geçtiğimiz aylarda da tartışılan bir alternatif.

Nihai anlaşma, Premier Lig’in geçen ay yaptığı ilk teklife kıyasla önemli ölçüde daha küçük. m bar başına iyi ve büyük – askıya alınmış olsa da – puan kesintisi.

20210516182130

Resim: ESL’nin çöküşünü takip eden haftalarda Glazer’ın elindeki Manchester United taraftarı protestoları manchester united fan protests against glazer ownershipmanchester united fan protests against glazer ownership

Ancak Premier Lig direktörlerinin Avrupa Süper Ligi projesi kapsamında bir çizgi çizmenin ligin yıllık konferansından önce bir öncelik olduğunu belirledikleri söyleniyor – herkesin katıldığı 03 gece kulüpleri – Perşembe günü başlıyor.

Çarşamba günü altı asi kulübün hepsinin eşit meblağlar ödeyip ödemeyeceği belli değildi. Rakiplerden, politikacılardan ve hayranlardan gelen büyük tepki üzerine ESL işini hızla terk ettiler.

Sadece Barcelona, Juventus ve Real Madrid henüz resmi olarak ESL’den çekilmedi – bu da onların gelecek sezonun Şampiyonlar Ligi’nden men edilme olasılığını artırıyor.

Premier Lig, geçtiğimiz ay Sky gibi yayın ortaklarıyla mevcut #4.7 milyarlık televizyon hakları anlaşmasını birkaç on yıl için yeniden kurmak için anlaşmaya vardığını açıkladı.

Gelecekteki teklifleri önlemek amacıyla, Premier Lig, Futbol Federasyonu’nun finansmanına sahip olduğunu söylediği bir ‘Sahipler Sözleşmesi’ni duyurdu.

Son zamanlarda altı kulübün ESL’den katılımının “İngiliz futbolunun temellerini ve çözümünü zorladığını” ekledi.

20210309105824

gary neville in the stands during the sky bet league two match at the peninsula stadium, salford. picture date: friday january 22, 2021. gary neville in the stands during the sky bet league two match at the peninsula stadium, salford. picture date: friday january 22, 2021. 20210421131301
4: 31

Kaveh Solhekol ve Bryan Swanson’dan teklif edilen Avrupa Süper Ligi’nin detayları manchester united fan protests against glazer ownershipmanchester united fan protests against glazer ownership20210516182130 manchester united fan protests against glazer ownership

Hükümetin her ikisini de cezalandırma hareketini memnuniyetle karşılaması Çok muhtemeldir, ancak bunlara uygulanan para cezalarının sadece diğer 004 üst- uçuş kulüpleri.

Sky News’in bu projenin önemli ayrıntılarını açıklamasından altı ay sonra gelen ESL’nin varlığının doğrulanması, ilgi çekici İngiliz kulüplerinin birçoğunun sahiplerine karşı benzeri görülmemiş protestolara yol açtı.

Arsenal o zamandan beri Spotify milyarderi Daniel Ek’ten talep edilmemiş bir devralma teklifi alırken, Manchester United’ın en büyük hissedarları Glazer ailesi taraftarların kulüpte hisse satın almasına izin vereceklerini açıkladı.

Altı kulübün yöneticileri birkaç Premier Lig alt komitesinden çıkarıldı – parasal bir anlaşmanın ardından tersine çevrilebilecek bir hareket.

Hükümet, eski spor bakanı Tracey Crouch’un başkanlığında futbol yönetimine ilişkin taraftarlar tarafından yürütülen bir inceleme için görevlendirildi.

Panelistler arasında Everton ve Futbol Taraftarları Derneği’nin üst düzey yöneticileri yer alacak.

20210516182130