Blog

Stoney şunları açıkladı

Wrexham bağlantıları üzerinden çevrimiçi kötüye kullanımı ortaya koyuyor

Eski Manchester United kadın baş antrenörü Casey Stoney, Ulusal Lig tarafındaki Wrexham’daki boş iş ile bağlantılı olarak çevrimiçi tacize uğradığını açıkladı.

Mayıs ayında Kadınlar Süper Ligi’nde üç yıl görev yaptıktan sonra United’dan ayrılan eski İngiliz savunma oyuncusu Stoney, sosyal medyada kendisini hedef alan kişilerin “utanması” gerektiğini söyledi.

Wrexham, Ryan Reynolds ve Rob McElhenney’in sahibi olduğu kulübün play-off’ları kaçırmasının ardından Pazar günü menajer Dean Keates’in ayrılacağını duyurdu.

” Burada erkek futbolunda bir işle bağlantılı olduğum için beni taciz eden sevimli insanlar lütfen kendinize bir iyilik yapın ve kan basıncınızı düşürün,” diye tweet attı Stoney Salı akşamı.

“Mutluyum ailemle vakit geçiriyorum teşekkür ederim kızınız, kız kardeşiniz, karınız veya anneniz varsa utanmalısınız.”

Sky Sports News yorum için Twitter ile iletişime geçti.

 

Erkekler oyununda bir işle bağlantılı olduğum için bile beni taciz eden buradaki sevimli insanlar için lütfen kendinize bir iyilik yapın ve tansiyonunuzu düşürün. Ailemle mutlu vakit geçiriyorum teşekkür ederim ❤️kızınız, kız kardeşiniz, karınız veya anneniz varsa utanmalısınız

— Casey Stoney MBE ? (@CaseyStoney) 1 Haziran 2021

 

 

Stoney, 39, Temmuz ayında Manchester United Kadınlar’ın ilk teknik direktörü olarak atandı 2019 ve onları sorumlu ilk sezonunda WSL’ye götürdü.

United, WSL’deki ilk sezonunu

öncesinde dördüncü bitirdi. -39 sezon koronavirüs pandemisi nedeniyle erken sona erdi.

 

Stoney, kulübü bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde bir puan farkla kaçırarak dördüncü sırada tamamladı.

Nefret Bizi Durduramaz

Sky Sports, kanallarımızı tartışma için güvenli, suistimal, nefret ve küfür içermeyen güvenli bir yer haline getirmeye kararlıdır.

Sky Sports gönderilerine ve/veya ırk, renk, cinsiyet, milliyet, etnik köken, engellilik, din, cinsellik temelinde nefret ifadesi içeren bir yanıt görürseniz , yaş veya sınıf lütfen nefret dolu gönderinin URL’sini kopyalayın veya ekrandan alın ve bize buradan e-posta gönderin.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.skysports.com/hatewontstopus