Blog

Son anda kim ilk dörde girecek ?

Sky Sports Pitch into Post podcast’i size futbolun her yerinden en son haberleri ve en iyi analizleri getiriyor – kayıt olabilirsiniz .

Daha önce Sky Sports Football podcast banner’ının altında, Pitch into Post podcast’i artık doğrudan abone olabilmeniz için erişilebilir olacak .

Abone ol :

  • ELMA
  • SPOTIFY
  • CASTBOX
  • SPREAKER
  • DİĞER SEÇİLEN SAĞLAYICILAR

İncelememizdeki muazzam maç sonrası karardan önce, Cuma Önizlemesi için kartlarınızı işaretleyin ve ayrıca konuklarımızın cesur konuşmalarını dinleyin hafta sonunun aksiyonunun .

Son bölüm

Katılımcı ve yönetici görüşmelerinden, uzmanların, gazetecilerin ve teröristlerin kararlarını vermek için, Pitch to Post podcast’inde Premier League’in etrafındaki iç hikayeleri duyacaksınız.

Büyük bir transfer ya da yönetimsel görevden alma ya da kulübünüzde derin bir dalışa yanıt verirseniz, yıl içinde size özel bölümler de getireceğiz .

Yönetim kurulu, kendi Twitter sorularınızın en iyilerini yanıtlayacaktır – siparişlerinizi @ SkySportsPL’ye gönderin ve #PitchToPost

etiketini kullanın

Sky Sports Football podcast’i , Kadın Futbol Şovu, Pazartesi Gecesi Futbolu ve Süper Pazar gibi bir dizi sesli teklifi barındırmaya devam edecek. .

Ve Sohbeti Aktar podcast’ine abone olmayı unutmayın, Gary Neville podcast’i , Pazar Eki ve EFL podcast’i .