Blog

Sky Sports sosyal medya boykotuna katılacak

Sky Sports, bu hafta sonu futbolun ve daha geniş spor topluluğunun sosyal medyayı boykot etmesini destekliyor.

Sky Sports, Facebook ve Twitter’daki kanallarında herhangi bir spor içeriği yayınlamayacaktır. , Instagram, YouTube, Snapchat ve Tik Tok boykot süresi boyunca Nisan Cuma günü saat 15: 00’ten itibaren 30 a kadar 11.59 3 Mayıs Pazartesi günü öğleden sonra.

Sky Sports, futbol, kriket ve diğer spor ortaklarımızla sosyal olmaya teşvik etmek için duruyor Medya şirketlerinin çevrimiçi nefreti ortadan kaldırmak ve sosyal medyanın spor hayranlarının ayrımcılık ve taciz olmaksızın en iyi spor eylemini tartışması, tartışması ve tüketmesi için bir yer olmasını sağlamak için daha fazlasını yapması gerekiyor.

Sky’ın Kick It Out ile ortaklığı ayrımcılıkla mücadele ve katılımı savunmaya dayanmaktadır ve bu hafta sonu gerçekleştirdiğimiz eylemimiz, amaca yönelik net ve kalıcı bağlılığımızı göstermektedir.

Sky Sports TV kanalları, web sitesi (skysports.com) ve iki uygulama (Sky S ports uygulaması ve Sky Sports Scores uygulaması), sporun bu heyecan verici hafta sonu boyunca tüm aksiyon, skorlar ve spor haberlerinden haberdar olmaları için spor hayranlarının gidilecek yerler olmaya devam edecek.

Boykotun başka kimleri var?

FA, Premier League, EFL, FA Women’s Super League, FA Women’s Championship, PFA, LMA, PGMOL, Kick It Out ve FSA birleşecek Cuma gününden pazartesiye boykot için.

İskoç Futbol Federasyonu, İskoç Profesyonel Futbol Ligi, İskoç Kadın Futbolu ve PFA İskoçya da İskoçya’daki kulüplerin ve futbol organizasyonlarının katılımını doğruladı.

)

there will be a social media boycott to protest against online abuse running throughout this weekend

Resim: Eylem, futbol kulüplerinin ve yönetim organlarının Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını kapattığını görecek

İngiltere ve Galler Kriket gibi diğer Birleşik Krallık sporlarından önemli kuruluşlar Yazı tahtası (ECB), Premiership Rugby ve Lawn Tennis Association (LTA) – BT Sport ve talkSPORT gibi diğer yayıncılar gibi katılmayı seçtiler.

  • ‘Taraftarlar, Süper Lig enerjisini kullanarak ırkçılığa seslenin ‘
  • Sky Sports, çevrimiçi nefret ve istismara karşı birleşiyor: ‘Durması gerekiyor ‘

Katılan tüm İngiliz futbol kuruluşları tarafından Cumartesi günü yayınlanan ortak bir açıklamada: “Bir kolektif olarak oyun, sosyal medyadan sporumuza.

“Ancak boykot, İngiliz futbolunun sosyal medya şirketlerinin çevrimiçi nefreti ortadan kaldırmak için daha fazlasını yapması gerektiğini vurgulamak için bir araya geldiğini gösteriyor. Ayrımcılıkla mücadelede insanları eğitmenin önemini vurgulayarak.

“İzole olarak futboldan gelen boykot eylemi, elbette, çevrimiçi ayrımcı taciz belasını ortadan kaldırmayacak, ancak oyunun devam eden bu mücadelede gönüllü ve proaktif adımlar atmaya istekli.

“Son olarak, futbol bir tavır alırken, Birleşik Krallık Hükümeti’nin Çevrimiçi Güvenlik Yasası’nın sosyal hale getirmek için güçlü yasalar getirmesini sağlamasını istiyoruz. medya şirketleri, bu haftanın başlarında DCMS Online Abuse yuvarlak masa toplantısında tartışıldığı üzere, platformlarında olanlardan daha sorumlu. “

Sky Sports News, Facebook / Instagram, Snapchat, Tik Tok, Twitter ve YouTube ile iletişime geçti. bir yanıt için.

Nefret W Bizi Durdurmayın

Gökyüzü Sporları , skysports.com’u ve sosyal medya platformlarındaki kanallarımızı taciz, nefret ve küfür içermeyen yorum ve tartışma yeri haline getirmeye kararlıdır.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.skysports.com/hatewontstopus

Sky Sports gönderileri ve / veya temelinde nefret ifadesi bulunan içerik ırk, renk, cinsiyet, milliyet, etnik köken, engellilik, din, cinsellik, yaş veya sınıf lütfen nefret dolu gönderinin URL’sini kopyalayın veya ekran görüntüsü alın ve bize e-posta gönderin burada.

Irkçılığı bildiren Kick It Out

Çevrimiçi Raporlama Formu | Kick It Out

Kick It Out, futbolun eşitlik ve kapsayıcı kuruluşudur – ayrımcılığa meydan okumak, kapsayıcı uygulamaları teşvik etmek ve pozitif değişim için kampanya yapmak için futbol, eğitim ve toplum sektörlerinde çalışmaktadır.

www.kickitout.org