Blog

Şimdiye kadar sezonun İskoç Premiership takımı

İskoç Premiership, bölünmeden sonra bu hafta sonu devam ediyor, ancak şu ana kadar sezonun bir takımını kim oluşturdu? WhoScored’un istatistiksel XI’inde şaşırtıcı olmayan bir şekilde şampiyon Rangers hakimdir, ancak başka yerlerdeki bir avuç üst düzey oyuncu kesimi yaptı …

whoscored's pre-split scottish premiership team of the season for 2020/21
Resim: WhoScored’un bölünmüş İskoç Premier Sezonun Takımı 2020 / 21

Kaleci: Benjamin Siegrist (Dundee United) – 7. 02 değerlendirme

Dundee United, bölünmenin önünde masanın alt yarısında tamamladı, ama çubukların arasında Benjamin Siegrist olmasaydı Mandalina için çok daha kötü olurdu. İsviçreli kaleci, bölümün en meşgul kalecilerinden biriydi 123 kaydeder, ancak eylem miktarı performanslarını caydırmaz. Gerçekten de, Siegrist temiz çarşaflar için üçüncü sırada yer aldı (11) kaydetme başarı oranı (77.% 2) İskoçya Premiership’de getiri açısından en iyi ikinci oydu WhoScored.com puanı 7. 02.

Sağ bek: James Tavernier (Rangers) – 7. 76 değerlendirme

rangers captain james tavernier was one of four club representatives at the sfa summit
Resim: Rangers kaptanı James Tavernier, Steven Gerrard’ın yanında rol aldı

Kesimi yapan altı Rangers oyuncusundan ilki, aynı zamanda bu sezon İskoçya Premiership’de en çok oy alan oyuncu. James Tavernier, şampiyonlar ve WhoScored.com’un 7. puanı için istisnaydı. diğer oyunculardan daha iyidir. Yalnızca iki oyuncu sağ bekte göre daha fazla gol attı (11), kimse Tavernier’den daha fazla asist kaydetmemişken (9). 29 – bir yaşındaki çocuk daha fazlasını da yarattı diğer oyunculardan daha net gol şansı (11) öne çıkarmak için.

  • En son Sky Sports kanal teklifi
  • İskoç Premier – en son haberler ve özellikler
  • İskoç Premier fikstürleri | sonuçlar | tablo

Stoper: Connor Goldson (Korucular) – 7. 38 değerlendirme

Connor Goldson, WhoScored.com puanı 7 olan Rangers savunmasının kalbinde bir kez daha sağlam bir performans sergiledi. bölümün dördüncü en iyisi. Stoper, Celtic’teki Ekim Old Firm galibiyetindeki bir eşleme dahil olmak üzere dört gol atarak, toplamda altı golde doğrudan bir ele sahipti. WhoScored.com’da ‘geçme’ gücünü rutin olarak sergilemek, yalnızca Callum McGregor (2325) Goldson’dan daha fazla geçiş tamamladı (2085) normal 2020 / 21 sezon bu tarafta bir noktayı aşmaya yardımcı olacak.

Stoper: Paul Hanlon (Hibs) – 7. 22 değerlendirme

livingston, scotland - march 20:  hibs paul hanlon during the scottish premiership match between livingston and hibernian at the tony macaroni arena on march 20, 2021, in livingston, scotland.  (photo by alan harvey / sns group)
Resim: Paul Hanlon harika bir sezon geçirdi Hibs

Hibs, sonunda bölünmeden önce üçüncü bitirmek için iyi bir performans gösterdi, Paul Hanlon ise Goldson’ın yanında arkada bir yer. 31 – yaşında daha fazla hava düelloları kazandı (. İşlemde% 2 havadan başarı oranı. Proaktif Hibs adamı aynı zamanda üst sıralarda yer aldı 10 izinler için oyuncular (144) WhoScored.com’un 7 puanla dahil edilmesine katkıda bulunmak. 22.

Ayrıldı arka: Borna Barisic (Rangers) – 7. 35 değerlendirme

Savunmayı yuvarlamak, e XI’deki üçüncü Rangers oyuncusu. Borna Barisic, yaratırken bir kez daha sol arkadan üstün çıktı toplamda gol şansı; yalnızca David Turnbull (69) daha fazlasını yaptı. Hırvatların hücum etkisi beş asist verirken 66 toplamalar ve araya girmeler, Barisic’in WhoScored.com’da 7 puan almasıyla övgüye değer bir dönüş oldu. 35.

Sağ orta saha: Ryan Christie (Kelt) – 7. 33 değerlendirme

celtic's ryan christie (pa)
Resim : Ryan Christie, Rangers’ın seleksiyondaki hakimiyetini kıran iki Kelt oyuncusundan biri n

İki Celtic oyuncudan ilki olan Ryan Christie, Bhoys için hayal kırıklığı yaratan bir sezonda parlak bir kıvılcım oldu. Yaratıcı yeteneklerini en üst düzeye çıkaran Christie, her iki önemli geçişte de dördüncü oldu (61) ve kesin şanslar yaratıldı (8), sadece iki oyuncu İskoçya milli takımından daha fazla asist yaptı (8). Ek dört hedef, 26 -year-eskiden WhoScored.com’un puanı 7’ye kadar. .

Orta saha: Joe Aribo (Rangers) – 7. 40 derece

Joe Aribo, geri döndüğünde Korucular için başka bir sağlam kampanyadan keyif aldı WhoScored.com puanı 7. 40. Nijeryalı orta saha oyuncusu, sonraki altı maçın arkasına vururken orta sahadan bazı önemli goller attı ve şampiyonlar için dört asist daha döndürdü. Yalnızca Ryan Kent (62) Aribo’dan daha fazla dripling yaptı (49) parkın ortasına katılımına katkıda bulunacak.

Orta orta saha: Hakeem Odoffin (Hamilton Academical ) – 7. 19 derece

Rock-dip Hamilton Academical’in unutulacak bir sezonu oldu ama Hakeem Odoffin, parkın ortasında. Odoffin, gerektiği yerde top kazanan bir makineydi, en azından 35 daha fazla mücadele ve toplam müdahale (168) ligdeki diğer oyunculardan. Bunun çoğu, 21 – bir yaşındaki daha fazla müdahale yaptı (106) diğer oyunculardan daha fazla. Accies yetersiz kalmış olabilir, ancak Odoffin, WhoScored.com’un 7 puanında belirtildiği gibi kesinlikle yapmadı. 19.

Sol orta saha: Ryan Kent (Korucular) – 7. 40 değerlendirme

rangers goals of the season 2020/21 6: 24
Korucuların sırasında ürettiği en iyi hedeflerden bazılarına bir göz atın. / 21 şimdiye kadarki sezon

Normal sezonun takımının sondan bir önceki Rangers oyuncusu Ryan Kent, etkinlikler, diğer oyunculardan daha fazla. Sadece bir avuç oyuncu Kent’ten daha fazla gol attı (15 – 8 gol, 7 asist) kanat oyuncusu, WhoScored.com puanı 7 olan bu takımdaki yerini hak ettiğinden daha fazla. 40.

Forvet: Odsonne Edouard (Kelt) – 7. 31 derecelendirme

İle 16 ismine gol atan Odsonne Edouard, normal İskoç Premiership sezonundaki diğer tüm oyunculardan daha fazla gol attı. diğer oyunculardan daha fazla şans olarak kabul edildi. Fransız, Bhoy’lar için güzel bir gol atma kampanyasıyla itibarını artırdı. Celtic’in bir 10 birbirini izleyen başlık, ancak Edouard, WhoScored.com’da bir WhoScored.com puanı kazanarak neden yüksek profilli bir yaz hareketiyle bağlantılı olduğunu bir kez daha gösterdi. 7. 31.

Forvet: Alfredo Morelos (Korucular) – 7. 20 değerlendirme

Edouard’a katılma ön saflarda WhoScored.com’da 7 puan alan Korucu adamı Alfredo Morelos yer alıyor. 20 içinde 2020 / 21. Morelos’tan yalnızca iki oyuncu daha fazla gol attı (11) normal sezonda ve olağanüstü gol formunu beş

ile Şampiyona Grubuna taşımaya çalışacak son beş lig maçında gol atıyor.