Blog

Şampiyona play-off finali için 2.000 bilet daha

EFL iki tane yaptı, 00 Şampiyona play-off finaliniz için Brentford ve Swansea severler için daha fazla bilet var .

Fazla tahsis, Cumartesi günkü gösteri parçası finalinin kapasitesini 12, 000, ile 10, 000 doğrudan ikiye dağıtılan biletler kulüpler.

EFL play-off finallerinin Hükümetin Etkinlik Araştırma Programının (ERP) bir parçası olmasını talep etmişti ancak bu , 000 İkinci ve Birinci Lig için sınırlama ve 12, 000 Latt ile birlikte Şampiyona için NHS Programı denemelerinin bir parçası olarak.

  • Brentford ve Swansea hayranları daha fazla bilet istiyor
  • Brentford CEO: Biletlerdeki derin hayal kırıklığı

Cumartesi 28 2 Mayıs : 00 pm Kick 3: 00 pm

Bir EFL sözcüsü şunları söyledi: “Play-Off programımızı Hükümetin 3. Adım protokollerine geçişine uygun hale getirerek ve taraftarları katılmaları için güçlendirerek, merakla beklenen Sky Bet EFL Play- Kapalı kapılar ardında bir yıl sonra Off Finalleri.

0: 32
Brentford CEO Jon Varney, bilet tahsisinin iyileştirileceği konusunda iyimserdi ve senaryo üzerinde bir Hayal kırıklığı hissi ” itiraf etti

“Şampiyona Finalinde küçük bir artış olsa da elbette hayranları çok daha yüksek miktarlarda kabul etmeyi tercih ederdik, ancak diğer halka açık etkinlikler gibi Hükümetin 3. Adım tavsiyesine tabidir .

“Maalesef Play-Off’lar, bu Hükümetin Etkinlik Araştırma Programının bir parçası olarak pilot etkinlik olarak seçilmedi – ilgili kulüpler ve onların adına EFL’den bir dilekçe olsa bile asistanlar – bu da 3 Finalin hepsinde önemli ölçüde daha fazla kapasiteye ulaşmanın mümkün olmadığı anlamına geliyordu.

there were 21,000 fans at the fa cup win when leicester beat chelsea earlier in may
Resim: Vardı 21, 000 Mayıs ayında Leicester Chelsea’yi yendiğinde FA Cup’taki taraftarlar kazanır

“EFL, Bu kulüpler ve onların taraftarları, muhtemelen pek çok taraftarın olmayacağını, ancak önümüzdeki sezonun başında stadyumların tamamına geri dönme arzumuzun peşinde koşarken, önümüzdeki haftalarda Hükümet ile iletişim kurmaya devam edeceğiz . ”

Hem Brentford hem de Swansea, 21, 00 kabul edildi Wembley’e bu sezonun başlarında FA Cup Finalinde Leicester’ın Chelsea oynamasını izlemek için .

Daha fazla 12, Daha fazla bilet isteyen bir dilekçe imzaladı ve hem Swansea hem de Brentford’un üst düzey yöneticileri de gösterişli maçta daha fazla kapasite çağrısını onayladı .