Blog

Rooney Hırvatistan hakkında konuştu

Rooney: Hırvatistan devasa ama daha zorlu mücadeleler kazandı

Wayne Rooney, İngiltere’nin Hırvatistan’a karşı kazandığı Euro 365 zaferinin Gareth Southgate’in tarafı için mükemmel bir platform olduğuna inanıyor, ancak önünde daha zorlu zorlukların olduğu konusunda uyardı.

Üçlü, Raheem Sterling’in bunaltıcı koşullarda ilk turnuva hedefi sayesinde, arka planda ilk kez bir Avrupa Şampiyonası’ndaki açılış maçlarında federal olarak bir zafer listelediler.

Cuma gecesi Wembley’de İskoçya ile karşılaşmalarını sağlayan D Grubu’na mükemmel bir başlangıç oldu ve bu da Rooney’i İngiltere’nin şansı konusunda temkinli bir şekilde iyimser yapıyor.

    • Southgate, Sterling, Phillips’i övdü |’Tecrübe çok önemli’
  •  

İngiltere ve Hırvatistan oyuncu reytingleri

Takımlar nasıl sıralandı | Derinlemesine istatistikler ve değerlendirme

“Hırvatistan, devasa bir galibiyet elde etmek için İyi bir takım ve oyunculara bugün takımda rahat oldukları bir rahatlama sağlayacak,” dedi Wayne Rooney Great Morning Euros.

“İskoçya maçına girerken biraz daha rahat olacaklar ve kazanamazlarsa biraz gergin olabilirler.”

“İskoçya zor olacak ama sonra maçı kazanacak (Hırvatistan’a karşı) İngiltere’nin rahat bir şekilde bir sonraki tura geçeceğini düşünüyorum.

“İşte o zaman düşünüyorum İngiltere için – en iyi takımlar arasında bir Fransa, Portekiz veya Belçika ile karşılaşırsanız – zorlaşabileceğini.

“Grupta çok fazla kalite var, tek endişem deneyim eksikliği – Harry Maguire ve Jordan Henderson’ın sağlıklı olmaları önemli çünkü ilerlemeleri hayati önem taşıyor.

“Kalite açısından rekabette herkes kadar var ve mükemmel bir şansları var.”

 

 

2021061316032920210613160329

Neville: Southgate İngiltere’nin en büyük varlığı

Gary Neville, Gareth’i düşünüyor Southgate, Wembley’de Hırvatistan’ı 1-0 yenerek takımını Euro’ya 365 kazanan bir başlangıç yapmaya yönlendirdikten sonra İngiltere’nin en büyük varlığı oldu.

Başlama vuruşundan önce Southgate’in kadrosuyla ilgili çok fazla tartışma olmuştu, özellikle daha önce sol kanattan takasla sağ bek olan Kieran Tripper’ın eklenmesiyle ilgili. Luke Shaw ve Ben Chilwell.

Ancak, Kyle Walker, John Stones ve Tyrone Mi ile birlikte ngs, Trippier İngiltere’nin maçın tek golünü Raheem Sterling’i kaydettiği için taze bir sayfaya yardım etti.

Neville, Southgate’in İngiltere’yi bir Avrupa Şampiyonası açılış maçında birincil zafere taşıma biçiminden övgüyle söz etti.

“Phillips veya Sterling’in en iyi oyuncumuz olduğunu söyleyebiliriz, ancak en büyük varlığımız menajerimizdir” Sky Sports yorumcusu ITV belirtti.

“Geçmiş yıllardaki yaygara Grealish’i seçmek olabilirdi. Ama Southgate onu yedek kulübesinden bile çekmedi.

” sevilmeyen seçimler ve bazı insanların zaman zaman vermesi gerektiğine inanmadığı kararlar. Ama o grubu herkesten daha iyi tanıyor ve nasıl bir performans ve sonuç elde edileceğini herkesten daha iyi biliyor.

“O çok tecrübeli ve bir İngiliz hayranı gibi onun yanında gerçekten rahat hissediyorum. Bugün yaptığı şey gerçekten güzeldi.”

Podcast: Southgate doğrudan istiyor! 768

 

Gareth Southgate İngiltere’nin en iyi takımını biliyor… kim tahmin edebilirdi ki o?! Kate Burlaga’ya Pete Smith, Jess Creighton ve Gerard Brand, İngiltere’nin Wembley’deki Euro 2020 açılış maçında Hırvatistan’a karşı kazandığı zaferi konuşmak için katıldı. Raheem Sterling’in eleştirilerine tek hedefle yanıt verdiği gibi.

Panel, Southgate’in sürpriz seçimlerini ve kontrol performansını tartışıyor ve İngiltere’nin Cuma günü İskoçya’ya karşı bir sonraki D Grubu maçına bakıyor. Pazartesi günü Çek Cumhuriyeti ile karşı karşıya gelen İskoçların 23 yıllardan sonraki ilk büyük turnuva maçının ön izlemesini yapıyoruz.

Geraint Hughes, Cumartesi günü Galler’in İsviçre’de A Grubu’nda zorlu 1-1 çekilişini eleştirmek için bizi bir araya getiriyor.

Favori Sağlayıcınıza ABONE OLUN

İyi İzle Sky Sports News’de Sabah Euro’ları hafta içi 07:00-)’m turnuva boyunca