Blog

Postecoglou: Kelt işinden memnun

Marinos’tan ayrılmak üzücü

Ange Postecoglou, Kelt menajeri olarak atanmasının ardından Yokohama F Marinos’a veda etti ve Japon Takımında Akıl Sağlığının Kazandığı Uzmanlığı Parkhead’deki yeni İşinde kullanabileceğini belirtti.

 

785430 yaşındaki çocuk Perşembe günü Neil Lennon’un halefi olarak olarak adlandırıldı. -aylık haddeleme sözleşmesi. Hoops, Eddie Howe ile görüşmelerde bulunuyordu, ancak önceki Bournemouth patronu ile görüşmeler çöktü.

Avustralya milli takımını çalıştıran Postecoglou 996 içine 996, Yokohama F Marinos’u J1 Ligi adına yönlendirdikten sonra ayrıldı. , kulübün ilk lig şampiyonluğu <p>postecoglou: kelt işinden memnun yıl. )

Önceki Brisbane Roar ve Melbourne Victory baş antrenörü, Rangers’ın Celtic’in teklifini durdurmasının ardından gelecek dönem İskoç en iyi ismini geri almakla görevlendirildi. bu sezon üst üste.

Marinos’taki son basın toplantısında Postecoglou, J1 Ligi’ndeki başarılarından memnun olduğunu ve yeni bir mücadeleye girişmeyi kabul ettikten sonra yönetim tarzı hakkında fikir verdiğini söyledi. Kelt.

 

Resim:

Ange Postecoglou üç buçuk yıl sonra Yokohama F Marinos’tan ayrıldı

 

  •  

Mark Bosnich: Ange Postecoglou Kelt için büyük tehlike<p>postecoglou: kelt işinden memnun

Celtic Ange Postecoglou için tazminat ücretini kabul ediyor

Kelt, Ange Postecoglou’yu yönetmen olarak atadı

 

Kulüpteki zamanını yansıtan Postecoglou şunları söyledi: “Tam olarak ne olduğuna dair bir vizyonla geldim. yapmak istedik ve gerçekten iyi bir kulüp kurduk ve artık başarılı bir insan olarak görülen ama aynı zamanda herkesin izlemesi zevkli bir futbol oynayan bir kulüp. yarım yıl.

“Açıkçası [I’m] Önümdeki yeni fırsattan memnun ama aynı zamanda seyahati paylaştığım bazı harika insanlardan ayrıldığım için de üzgün ama Tam Aynı zamanda, her zaman bu futbol kulübüyle ilişkili olacağımı anlayın

<p>postecoglou: kelt işinden memnun
202105291011502021061018403020210529101150
      • 0: 13
Ange Postecoglou’nun Binbaşı Celtic’te ellerinde iş inşa ediyor, kulübün eski bek oyuncusu Mark Wilson

 

 

“Biz yarattık futbol kulübünde özel bir şey. Onlarla (oyuncularla) kendileri için küçük bir miras yaratma konusunda sürekli konuşuyorum. Çoğumuzun belirli bir aşamada başlayan ve biten kariyerleri vardır, ancak kariyeriniz boyunca, gittiğinizin çok ötesinde hatırlanan şeyleri yapabiliyorsanız, bu her zaman keyiflidir.

“Oyuncular için kolay olmadı çünkü oldukça farklı olan belirli bir şekilde performans göstermeleri için onlara meydan okuyorum. Bazen onları açığa çıkarıyor ve düzenli eğitim çok zorlu ama oyuncuların her biri istedi öğrenmeye, gelişmeye ve hata yapılırsa sorumluluk alacağımı bilerek risk almaya hazırdım.

“Uzun zamandır bu yerdeyim. Sadece futboldaki ve hayattaki deneyimlerimin bana belirli bir düşünce tarzı ve olaylara belirli bir bakış açısı kazandırdığına inanıyorum.

“Asıl rolüm olarak – edindiğim tecrübeyi çevremdeki insanlara – oyunculara, personele ve herkese mümkün olan en iyi tavsiyeyi ve tavsiyeyi iletmek için kullanmak olduğunu her zaman fark ettim. kim benimle birlikte çalışıyor. İnsanların bildiği tek şeyin, sadece ben olduğum olduğuna inanıyorum. Rol yapmaya veya başka biri olmaya çalışmıyorum – bir insan olarak sadece benim. En iyisini bulmaya çalışıyorum insanlara nasıl yardımcı olabilirim.”