Blog

Postecoglou ile gelişmiş Tartışmalarda Kelt

Celtic, kulübün yeni menajeri olma anlaşması nedeniyle Eddie Howe ile görüşmelerin kesilmesinin ardından eski Avustralya patronu Ange Postecoglou ile ileri görüşmelerde bulundu.

Kulübün yönetim kurulu, eski Bournemouth patronu Howe ile görüştükten sonra Neil Lennon’un yerini alacak bir yer arıyordu .

Celtic, Postecoglou’nun Avustralya ve Japonya’daki ulusal ve küresel zaferine hayran kaldıktan sonra önümüzdeki haftanın ortasına kadar bir sonraki teknik direktörü için bir anlaşma yapmayı bekliyor.

Kulüp, yüksek dövüş oyunu ve hücum odaklı futbol felsefesinin Kelt taraftarlarını hemen kazanacağına inanıyor .

  • Peter Lawwell, şiddetli saldırıdan sonra yardımları için imzasız hayranlarına teşekkür ediyor ‘
  • Kulübünüzün sezonunun gidişatı ve bir sonraki adım
  • Scott Brown dönerken Spurs, Kelt mirası ve Neil Lennon

Şu anda Japon kulübü Yokohama F.Marinos’tan sorumlu olan Postecoglou, oyun ve yönetim kariyerinin çoğunu Avustralya’da geçirdi ve ayrıca 2013 ve 2017, Asya Kupası’nı nerede kazandı 2015.

053 – bir yaşındaki Celtic’e, Fergal Harkin tarafından savunulmaktadır. kulübün spor direktörü bu yaz Manchester City’nin futbol ortaklıkları yöneticisi rolünü üstlenirse.

Arka oda personeli ve kişisel nedenler de dahil olmak üzere, Celtic ve Howe arasındaki görüşmelerin neden bozulduğuna ilişkin farklı faktörler olduğu düşünülmektedir .

Howe’un, Stephen Purches ve Simon Weatherstone’u kendisiyle birlikte arka oda ekibindeki Parkhead’e götürmeye istekli olduğu biliniyor.

pa - eddie howe 1: 03
Eski Celtic orta saha oyuncusu Paul Lambert, kulübün Howe ile görüşmelerden sonra bir ‘yedekleme planı’ olacağını düşünüyor

43 – yaşındaki oyuncu, Mart ayında çoğunluk hissedarı Dermot Desmond da dahil olmak üzere Celtic temsilcileriyle ilk görüşmeler yaptı ve kulübün bir numaralı alternatifi oldu Neil Lennon’un yerine Parkhead’de.

Celtic Cuma günü yaptığı açıklamada, tartışmalardaki kırılmayı teyit etti ve yepyeni bir menajeri “çok yakında” açıklamayı planladıklarını söyledi.

“Eddie Howe ile çok olumlu ve derinlemesine tartışmalar yaptıktan sonra, yönetici pozisyonu için mükemmel bir aday olabileceği inancıyla, prosedür için daha önce vermiş olduğu gibi, süre tanıdık. ilk yaza kadar yönüne dönmek istemediğini açıkça ortaya koydu. ”

“Artık Eddie’nin ekibe katılmayacağını doğrulayabiliriz, kendi ve Celtic’in kontrolü dışındaki nedenlerle. Eddie’ye gelecekte başarılar diliyoruz.

eddie howe 1: 14
Natasha Meikle, the A Celtic State of M Ind Podcast, Eddie Howe ve Celtic arasındaki ‘inanamıyorum’ görüşmelerinin bozulduğunu söylüyor

“Bir dizi başvuru sahibiyle görüştük devam eden sürece dahil . Hayranlarımızın bu konuda netlik arayacaklarını tam olarak takdir ediyoruz ve çok yakında, kaliteye sahip bir yönetici atamasını ilan etmeyi ve Celtic’i ileriye götürüp hayranlarımıza ek başarı getirme dürtüsünü hedefliyoruz . “

Howe, Bournemouth’tan ayrıldığından beri farklı rollerle ilişkilendirildi 2020, Kirazları Premier Lig’e taşıdığı Vitality Stadyumu’nda yönetici olarak sekiz yıllık bir ikinci büyünün ardından.

greenock, scotland - april 24: alloa manager peter grant at full time during a scottish championship match between greenock morton and alloa athletic on april 24, 2021, in greenock, scotland.  (photo by roddy scott / sns group) 1: 41
Eski Kelt katılımcısı ve bugün Dunfermline Athletic patronu, Peter Grant ne zaman tuttuğu sorulduğunda çok fazla şey vermiyordu Howe ile muhtemelen Parkhead’deki arka odadaki ekibinin bir parçası haline gelme tartışmaları

John Kennedy, Kelt’in geçici kontrolündeydi çünkü Lennon Şubat ayında istifa etti ve kulüp bu yıl sona erdi 25 Scott’taki şampiyon Rangers’ın arkasında puan ish Premiership.

Kulübün eşi görülmemiş dörtlü tizinin ardından, Celtic 2020 / 21 Rangers, Premiership’i kazandıktan ve St Johnstone, İskoç Kupası ve İskoç Ligi Kupası’nı aldıktan sonra kupasız kampanya.

Bu haftanın başlarında yapılan bir duyuruda, Hoops, önümüzdeki sezon için sezon bileti yenileme anlaşmaları başlatıldığında “yakında” yeni bir yönetici atamayı planladıklarını belirtti.

preview image 0: 43
Eski Kelt savunucusu Gary Caldwell, Howe ve Kelt

Temmuz’da Celtic Park’ta Preston ile bir dostluk bekliyor 17, onların 2021 / 22 kampanyası Temmuz’da başlıyor 29.

Scott Brown’ın 14 yıl boyunca Aberdeen’i bir oyuncu-koç kapasitesinde birleştirmek için Celtic Park’ta.

Peter Lawwell bu yaz CEO olarak görevinden ayrılacak ve yerine Dominic McKay geçecek. Desmond Mart ayında yaptığı açıklamada, grubun Lennon’un halefi olarak atanan kişi üzerinde etkisi olabileceğini söyledi.