Blog

Polis iki tutuklama yaptı

Polis, Rangers fan bozukluğu ile ilgili olarak iki tutuklama yaptı

İskoçya’daki yetkililer, Mayıs ayında Rangers hayranlarının yol açtığı “büyük çaplı hastalık” ile karşılaştırıldığında iki tutuklama daha yaptı 15 Glasgow, George Square’de kulüp şampiyonluklarını kutlarken .

Rangers taraftarlarının birbirlerine saldırıp polis memurlarına füze fırlatıp üç kişiyi yaraladıktan sonra polis şefleri “daha çok tutuklamanın ardından gelecek” uyarısında bulundu.

Binlerce Covid’e meydan okudu – 018 büyük partilere karşı uyarılar ve ilk İskoçlarını kazanan Korucuları gözlemlemek için George Meydanı’nda toplandı O zamandan beri Premiership şampiyonası 2011, havai fişek ve işaret fişekleri patlatmak ve yolda içki içmek .

İskoçya’daki Yetkililer tarafından yapılan bir açıklamada şöyle yazıyor: “Memurlar, Cumartesi günü George Meydanı’nda büyük çaplı hastalığı araştırıyor ” Mayıs, 2021 2 tutuklama daha kaldı.

“iki erkek, yaşlı 34 ve 44, rahatsızlıkla ilgili olarak tutuklandı ve suçlandı ve mahkemeye çıkma taahhüdü nedeniyle serbest bırakıldı daha geç bir tarih . “

  • Celtic ve Rangers’B ‘takımları Lowland League’e
  • İskoç Prem: Nasıl Cl ub sezonu geçti ve sırada ne var

Soruşturmayı yöneten Dedektif Müfettiş Craig Warren , dedi : “Bu tutuklamalar sadece bir başlangıç ve halk, meydana gelen şiddet ve kargaşadan sorumlu olanları belirlemek için mümkün olan her şeyi yaptığımızdan emin olabilir .

rangers fans celebrate outside ibrox 2: 13
İskoçya Adalet Bakanı Humza Yousaf, Glasgow’da korucu aşıklarının kutlamalarını kınadı ve Rangers’dan ömür boyu yasaklanan yasayı çiğneyen hayranları arzuluyor.

“Bu, ilgili sayılar nedeniyle zaman alabilir, ancak emin olun, bu hastalığa, şiddete veya iltihap önleyici davranışa neden olursanız tutuklanacaksınız .

” Devam ediyoruz CCTV, video ve görüntüleri incelemek için ve telefonlarında bölümleri kaydetmiş olabilecek herkesten bizimle iletişime geçmelerini rica ediyorum. Değerlendirmemizde bize yardımcı olabilecek bir videonuz olabilir ve sizinle şahsen konuşmamız çok önemlidir . “