Blog

Sıradışı Sterlin

Pep, Sıradışı Sterlini Bir Sonraki Fırsatı Yakalamak İçin Bilgilendirdi

Pep Guardiola, Sky Sports’ta canlı olarak Tottenham’a karşı Pazar günü yapılacak Carabao Kupası finalinden önce etkilemek için bir sonraki fırsatı yakalamak için “olağanüstü” Raheem Sterling’i savundu.

İngiltere forvet, Manchester City’nin geçmişinin yalnızca üçünü başlattı 009 birden fazla cephede gümüş eşya peşinde koşarken eşleşir.

Yönetici Guardiola, 26 – bir yaşındaki oyuncu Etihad Stadyumu’nda gözden düşmedi, ancak diğer oyuncular daha iyi durumda .

Pazar 25 4 Nisan: 00 öğleden sonra Başlangıç 4: 30 pm

City hala üç kupa ve Euro için çekişme içindeyken 2020 ek olarak yaklaşan Guardiola, Sterling’in bu sezon parlaması için çok zaman kaldığını düşünüyor .

  • Man City vs Spurs on Sky: Harry Kane, Carabao Kupası finaliyle ilgileniyor
  • Jamie Redknapp’ın Carabao Kupası son kararı
  • Pep Guardiola: Phil Foden ciddi bir katılımcı ‘

Guardiola “Raheem seçkin bir oyuncuydu – oynadı, oynadı ve önceki sezonlarda olduğu gibi düzenli oynamamasının nedeni Phil (Foden) ve Riyad (Mahrez) üstte, üst formda . Tek neden bu.

preview image 4: 27
2020 / 21 Carabao Kupası

“Ama fırsatlar gelecek ve kalitesini, tazeliğini ve aklındaki tazeliğini göstermek için hazırlanmalı o sahip olduğu inanılmaz gücü oynamak için.

“Küresel menajere ne oluyor, ben dahil değilim, (ama) burada sahip olduğum inanılmaz oyunculara kendi yerel takımlarında gitmeye ihtiyacım var, kesinlikle . O, Nathan (Ake), Eric (Garcia), John (Stones) – burada olan tüm oyuncular. Oynamak için mükemmel bir olay, Euro.

“Kalite orada ve onun kendine güveni yok. Benimle konuştuktan sonra kendine güveniyor. Birinci sınıf oyuncular, ‘Ben ne olduğumu göstereceğim’ diyebilmek için kendilerine olan güveni seçmek zorundadır. Tek sır budur “

manchester city's raheem sterling, second left, is congratulated by teammate phil foden after scoring his team's third goal during the champions league group c soccer match between marseille and manchester city at stade velodrome in marseille, france, tuesday, oct. 27, 2020. (guillaume horcajuelo/pool via ap) 0 : 27

Geçen hafta Manchester City patronu Pep Guardiola ikisine de yer olduğu konusunda ısrar etti Phil Foden ve Raheem Sterling başlangıç kadrolarında

Sterling’in en son görünümü, geçtiğimiz hafta sonu Wembley’de Chelsea’ye FA Cup’ta kilo vermeyi azaltarak geldi, City’nin eşi görülmemiş bir dörtlü için teklifini tamamlayan bir yenilgi.

Sterling’in dahil edilmesi, Guardiola’nın Borussia Dortmund’da kendi takımının Şampiyonlar Ligi çeyrek final galibiyetinden sadece üç gün sonra gelen bu oyun için yarattığı sekiz değişiklikten biriydi.

Guardiola da benzer bir muamma içeriyor, ancak Pazar günü Carabao Kupası finalinden Tottenham ile karşılaşmak için City ulusal arenaya döndüğünde tersine. Sadece 3 gün sonra Avrupa yarı finallerinde Paris St Germain ile oynamak için seyahat ediyorlar .

Guardiola’nın iki oyunda çok sayıda değişiklik yapması çok muhtemeldir ancak önerilerden dolayı incinmiştir, bu da yerli kupalara saygısızlık olduğunu gösterebilir.

jose mourinho and pep guardiola 0: 45

Jamie Carragher, Pep Guardiola’nın Jose Mourinho’nun Tottenham tarafından işten atılmasının Manchester City’ye Pazar günkü Carabao Kupası finalinde avantaj sağladığını hissedeceğini söylüyor

” Chelsea’ye kaybettikten sonra, son 3 Onyıldır Carabao Kupası’nı kazanan Guardiola, “Yarışmayı umursamadığım ve bu beni çok rahatsız edip etmediğim soruldu” dedi.

“Bu elli yılda birlikte gösterdiğimiz bir şey, her maçta maçı kazanmak için oynadığımızdır .”

City de kırk yıl içinde üçüncü bir Premier Lig şampiyonluğuna yaklaşıyor ve Guardiola, salgınların vurduğu bu sezonda karşılaştıkları zor durumları göz önünde bulundurarak tarafının oldukça iyi iş çıkardığını düşünüyor.

preview image 4: 45

Jamie Redknapp, Phil Foden’in yaz aylarında Avrupa Şampiyonası’nda İngiltere için büyük bir rol oynayacağını düşünüyor

Açıkladı : “On ay, , haftada üç maç – Bu çok, çok fazla. Hiç böyle bir yıl yaşamadım.

“Bu yıl daha sonra başladık ve daha erken bitirdik ama aynı yarışmaları, aynı oyunları ve kulüp ve taraftarların kazanması ve kazanması için aynı talepleri kullanıyoruz.

“Ancak bu bir eleştiri değil – Finali ziyaret etmek ve Şampiyonlar Ligi’nde yarı final oynamak için Paris’e gitmek bir zevk, zevk.

“Bu yüzden oyuncuların yaptıklarından inanılmaz derecede etkilendim, inanılmaz derecede memnunum ve minnettarım .”