Blog

Pep: Foden ciddi bir oyuncu

Redknapp: İngiltere İçin Çok Önemli

Phil Foden Terk Edilmiş Pep Guardiola, Manchester City’nin Aston Villa karşısında 2-1 galibiyetinde tekrar başrol oynadıktan sonra mırıldanıyor.

John McGinn, City’yi yalnızca puanlamayı açarak uyandırmıştı 20 saniye ama Foden, seviyesini yükseltmek için akıllıca bir hamleyi bitirdi ve Şehir geri dönüşü tamamladığında tüm gece tehdit oluştur 10 üst.

Foden, Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde Borussia Dortmund’u yenerken City’yi motive etti ve son haftalarda giderek daha etkili olmaya devam ediyor .

Guardiola maçtan sonra “O büyüyor, bu adam büyüyor” dedi.

“Her seferinde bir adım önde gidiyor . Oyunumuzdaki etkisi şu anda çok büyük . Topsuz çok agresif. Ciddi bir oyuncu haline geliyor.

“19, 20 durdurulamaz. Daha sonra 28, 29 kim değildir .

“Phil, şu anda, özellikle son maçlarda çok önemli bir oyuncu haline geliyor . Son üçüncü sıradaki etkisi çok önemli .”

pep: foden ciddi bir oyuncu 4: 04
Pep Guardiola, Villa’ya karşı 2-1 galibiyetindeki olağanüstü performansından sonra Phil Foden için övgüler aldı
  • Aston Villa 1-2 Man City – Ücretsiz maç özeti ve raporu
  • Takımların sıralaması | Maç istatistikleri
  • Premier Lig tablosu | Fikstürler | Sonuçlar
  • Sky Sports’u Edinin | Sky Sports Pass satın alın

Redknapp: Foden korkutucu … İngiltere’ye doğru ilerliyor XI

preview image 4: 45

Jamie Redknapp, Phil Foden’in oynayacağı büyük bir rol olacağına inanıyor yazın Avrupa Şampiyonası’nda İngiltere için

Gökyüzü sporları’ Jamie Redknapp, Foden’i Gareth Southgate önünde başka bir başrol oynadığı performansı izledikten sonra “gerçek anlaşma” olarak ilan etti ve onu sadece İngiltere takımı için değil, ilk XI için de destekledi.

Redknapp: “Foden, Gündoğan ve Bernardo Silva bu gece görkemliydi. Topu kovalamaları, kapatmaları inanılmazdı – her genç futbolcu için mükemmel örneklerdir. .

“Ve Foden … Daha önce genç yeteneklerden heyecan duymuştum ama bu çocuk gerçek bir anlaşma . Genç bir oyuncunun çok fazla saldırganlık ve yetenekle performans göstermesi için; o olağanüstü .

“Zaman zaman çocuklar çok erken geldiklerinde endişeleniyorsunuz, bu iştah ve arzuyu kaybedecekler mi ama o çocuk bu hızda hızlanmaya devam ederse her şey mümkün. O ürkütücü.

“Başarılı, kutuya giriyor tehlike alanlarına koyuyor. Çok yönlü ve onu izlemek için çok güzel bir oyuncu yapan da bu.

Mükemmel Foden

  • Sadece Kevin De Bruyne (24) Man City gibi tüm yarışmalarda doğrudan daha büyük hedeflerle meşgul olmuştur bu yıl Phil Foden’den (23 – 14 gol, 9 assi sts).
  • Dönmeden önce hiçbir oyuncu tüm müsabakalarda daha fazla gol atamadı 20 ile karşılaştırıldığında Pep Guardiola için Manchester City’den Phil Foden (29 – Bojan ile seviye).
phil foden scores man city's equaliser against aston villa

Resim : Foden, Aston Villa’ya karşı Man City’nin ekolayzırını attı

“Hepimiz gelişmeyi merak ettik, Man City’de kalarak büyümesini engelleyip ödünç vermeyeceğini, aynı zamanda büyüme geçen yıl Bernardo Silva ve David Silva ve Kevin De Bruyne ile günden güne keyif alarak geldi. Bu satın alamayacağınız, dünyanın en iyi oyuncularından oynayarak .

“Sadece her yerde oynayabileceğine inanıyorum ve bu günümüzün modern sporu, özellikle de ara sıra tam futbol oynadıkları Manchester City takımı nedeniyle . Geçen sene Liverpool’da oynadıklarını hatırlıyorum ve o sağdan çıkıp sol arkaya işkence ediyordu.

“Böyle oyunculara inanıyorum, önemli olan onları bir pozisyona sabitlememek çünkü o çok iyi ki onu sadece topun üzerinde görmek istiyorsun . her iki tarafta da çalışıyorsa, doğası gereği her iki ayağı için de çok beceriklidir. Gol atabilir, goller yaratabilir .

“Bu adam için heyecanlanmamak zor . Açıkçası, [England] kadrosuna girecek. Turnuvaya başlamayacağını düşünüyordum ama galiba bitirecek. Şu anda, gidişatına bakılırsa, onu [England] takımından alıkoyamazsın sanki.

“Bol miktarda yeteneğimiz var . Ama şu anda oynama şekli, başlangıca giden yolu zorluyor 11 bu kadar genç yaşta oyun oynadığı için böyle performanslarla oynadı. Bunu sadece birkaç kişi yapabilir . Premier Lig’in en iyi takımında oynuyor, hepimizin görmek isteyeceği bir futbol markası oynuyor.

“Olağanüstü.”

  • İngiltere Euro’nuzu seçin 2020 Tayfa
  • Sky Sports’ta canlı futbol

Pep: Premier Lig en önemli

preview image 2: 54

İZLEMESİ ÜCRETSİZ: Manchester City’nin Premier Lig’de Aston Villa’ya karşı kazandığı galibiyetten önemli anlar

Hastanın hakim olduğu iki günün ardından -Mühmetli Süper Lig olan Guardiola, Premier Lig’e odaklanmaya devam etti ve City’nin onları şampiyonluğun sekiz puan dışında bırakan bir başarıyı hak ettiğinde ısrar etti.

Pazar günü Carabao Kupası finalinde Tottenham’ın yüzü olan Şehir patronu tavsiye edilir Gökyüzü sporları: “Öngördüğümüz ideal bir başlangıç değildi ama inanılmazdık . Sonrasında çok iyi oynadık 10 karşısında 11 , sonra Para da sevk edildiğinde .

“Premier Lig en önemli başlık. Sıradaki Crystal Palace ve biz onu daha da yaklaştırmaya çalışacağız. “

Guardiola, o sırada Stones’un gönderilmesine öfkelendi ancak olayı sordu :” Televizyondaki etkinliği görmedim. Geç kaldı ama niyet (orada) değil.

“Ama Pazar günkü final için iyi bir ders. Kapanışla oynarsanız 10 karşısında 11 hiç şansınız yok ve PSG’ye karşı da aynı şey. “

Smith, ‘aptal, pervasız’ Nakit kırmızısı

pep: foden ciddi bir oyuncu 2: 06

Aston Villa direktörü Dean Smith, yenilgide hedefleri teslim etme tarzlarından hayal kırıklığına uğradığını söylüyor Manchester City

Villa patronu Dean Smith, tarafının kabul ettiği hedeflerinden dolayı hayal kırıklığına uğradı ve Para göndermenin maliyetli olduğunu hissetti .

Smith söyledi Sky Sports : “Benim için hayal kırıklığı yaratan kısım Manchester City’ye kaybederseniz, kabul ettiğimiz hedefler yerine mükemmel bir şekilde uygulanan hedefler olmalarını istersiniz.

“Bu tatmin edici değil ve sonra ihraç etmek aptalca ve pervasız Money . İlk sarının sert olduğunu sanıyordum ama o an aptalca ve pervasızdı. Ne zamandan daha iyi bir fırsatınız olmayacak 10 karşısında 11 Man City’ye karşı. “

Sıradaki ne?

Pazar 25 nisan l 4: 00 pm Kick 4: 30 pm

Villa artık Pazar akşamı West Brom’u ağırlıyor Premier Lig’de saat 19: 00’da, Man City Tottenham ile Pazar günü Carabao Kupası finalinde, 4’te Sky Sports Football’da canlı olarak karşılaşacaksınız. pm.