Blog

Pep, CL nihai seçimini kullanarak 'soğumaya' yemin ediyor

Manchester City patronu Pep Guardiola, Chelsea’ye karşı Şampiyonlar Ligi finali için başlangıç dizilişini seçmeye geldiğinde “soğuk” olacağını söyledi, kulüp efsanesi Sergio Aguero’nun pasları arasında görüşe yer yok .

Şehir var 12 Chelsea’de Porto’da elli yıldan fazla bir süredir ilk Avrupa finallerinde oynayana ve o dönemde Brighton ve Everton ile şu anda satın alınan Premier Lig unvanını kullanarak karşılaşana kadar .

 • Brighton vs Man City fragmanı : De Bruyne geri dönebilir
 • Pep Guardiola: PL, CL kapanışına hazırlanmanın en iyi yolunu kazanır
 • Pep Guardiola: Ferran Torres bizim 9 | Sergio Aguero’nun yerini alabilir mi?

Şehrin tüm zamanların en çok gol atan golcüsü Aguero, Salı günü bu Brighton fikstürüne dahil edilmedi Geçen hafta Newcastle’ı 4-2’lik galibiyette yakalayan bacak sakatlığı nedeniyle.

Arjantinli, sezonun sonunda Etihad’dan ayrılacağını ve muhtemelen sadece üç maç kala kulüp için son maçını oynayabileceğini açıkladı.

Gerçekten Burada Değiliz: Man City

Cuma 21 6 Mayıs: 30 pm

  Guardiola, Porto’da Chelsea’ye karşı finalde Aguero’yu sadece duyarlılık temelinde seçmeyeceğini söylüyor .

  “Şu anda (Sergio Aguero) yaralandı . Eğer formda olsaydı üşürüm derdim,” forvet için beklenen bir peri masalı veda sorulduğunda cevap verdi.

  sergio aguero will leave manchester city at the end of the season
  Resim: Aguero, yılın sonunda Manchester City’den ayrılacak

  “Oyunu kazanmak için en iyi kararı almalıyım . Sergio sağlıklıysa ve bize yardım edebileceğini düşünüyorum, oynayacak.

  “Gol atmamıza yardım ederse oynayacak ama Şampiyonlar Ligi’nin kapanışı, şu seçimi yapmalıyım: maçı kazandı . ”

  Guardiola, Mayıs kapanışına kadar oyuncularının özellikle duyarlı ve ona karşı iyi olduklarını kabul ediyor 29 çünkü hepsi onun başlangıç dizilişine girmek için yarışıyorlar.

  “Sadece hepsini dinliyorlar biraz daha uzun . Cidden, aptal değiller. Bana karşı çok iyi davranmaları için oynamak istiyorlar, “dedi .

  manchester city's head coach pep guardiola gestures during the english league cup final soccer match between manchester city and tottenham hotspur at wembley stadium in london, sunday, april 25, 2021. 0: 035
  Pep Guardiola merhaba diyor Personelinin Şampiyonlar Ligi finalini düşünmeden önce Brighton ve Everton’a karşı oynanan maçlara odaklanması gerekiyor.

  “Onların kim olduklarına karar verdikten sonra, huysuz ve sıradan gibi bana kızgın .”

  Şehir patronu, Barselona’yı Roma’da zafere götüren Şampiyonlar Ligi finalleri öncesinde seçim ikilemlerine yabancı değil ve Wembley’de 2011.

  “Her zaman zor olmuştur . Ama Barselona’daki ilk onbiri hatırlamadan önce şunu söyleyebilirim.

  ” Burada çok dönüyorum ve herkes oynayabilir. Hala şu anda nasıl oynayacağımız ve kiminle oynayacağımız konusunda net değilim. Bir sonraki bölüme bir göz atmalıyım 10 kez ve sonra bir karar alacağım .

  “Bu yüzden oyuncular ve menajer arasındaki ilişki uzak olmalıdır . Kariyerleri (etkileyebilecek) sonuçlar çıkardığınız için yakın olamazsınız ve bazen onlara haksızlık etmem gerekir .

  “Çok hareket eden bir süpervizörleri olduğu için şanslılar, son birkaç ayda her oyunu altı veya yedi oyuncuyla değiştirdim. Bu senaryoda onlara cömert davrandığımı söyleyebilirim.

  “Her oyunu özellikle en önemlilerini oynamaları gerekiyor. Zor ama olan bu.”