Blog

Parlamento toplumsal medya boykotunu tartışabilir

Milletvekili Julie Elliott Parlamentonun gündeme getirdiği sorunların üzerinden geçmesini istediğinden, çevrimiçi suistimali protesto etmek için sosyal medya boykotu Avam Kamarası’nda bir tartışma konusu haline gelebilir.

Futbol Federasyonu, Premier Lig ve EFL gibi İngiliz futbolunun en büyük yönetim organları ve kuruluşlarından oluşan bir koalisyon, geçen hafta sonu sosyal web sitelerinde ırkçılığa ve ayrımcılığa karşı dayanışma gösterisinde sessiz kalacaklarını açıkladı.

FA Kadınlar Süper Ligi, FA Kadınlar Şampiyonası, Profesyonel Futbolcular Derneği, Lig Yöneticileri Derneği, PGMOL, Kick It Out, Futbolda Kızlar ve Futbol Taraftarları Derneği de tüm kullanımları askıya alacak 30 önce 11. 59 3 Mayıs Pazartesi günü öğleden sonra

  • Çevrimiçi taciz : Hayranlar, ESL
  • Sky Sports, çevrimiçi taciz ve nefrete karşı birleşiyor : ‘Bitmesi gerekiyor’
  • PFA, oyunculardan sosyal web sitelerini boykot etmelerini ister

Elliott, Dijital, Kültür, Medya ve Spor Seçme Komitelerinin bir üyesi, Avam Kamarası Liderine boykotu tartışmak için Parlamento zamanının ayrılmasını talep eden bir mektup yazdı.

Evin Lideri Jacob Rees’e “Bu boykot sektörde eşi benzeri görülmemiş . İnternette çok sayıda sporcunun cinsiyetçi, ırkçı ve homofobik istismara uğradığını gördük.” Mogg.

“Bu nedenle size şunu sormak için yazıyorum …. Evin çevresinde parlamento zamanının bu önemli konuyu tartışmasına izin verilir .”

preview image 0: 49
Platformun sonlarında devam eden ırkçı tacize yanıt gerçekten güçlü bir mesaj, Eyaletler EFL başkanı Rick Parry

Manchester dahil Premier Lig formalarının üçte birinden fazlasını üreten Adidas United, Arsenal ve Leicester – bu hafta sonu platformlarında tüm reklamları durduruyor . )

Bir sözcü, “Adidas, ırkçı, ayrımcı ve internette taciz tehdidinin önlenmesi için daha çok şey yapılması çağrısında tüm futbol camiasıyla dayanışma içinde olmaktan memnuniyet duymaktadır” dedi.

Spor giyim şirketi, futbolcular, kulüpler, kuruluşlar ve ilişkili şirketler tarafından planlanan sosyal medya boykotunu birleştiren en yeni büyük markadır .

WSL’nin ana sponsoru ve Premier Lig’in resmi bankası Barclays, Facebook ve Instagram’ın Barclays Football web sayfalarında veya Barclays Footy Twitter hesabında hiçbir toplumsal medya makalesi olmaksızın boykotu teşvik edecek – örgütün diğer sosyal istasyonları ise futbolla ilgili her türlü faaliyeti engelleyecektir .

parlamento toplumsal medya boykotunu tartışabilir 1: 56
PFA eşitlikler eğitim yöneticisi Jason Lee, hayranlarını çevrimiçi tacize karşı mücadeleyi vurgulamaya yardımcı olmak için sosyal medya boykotunu birleştirmeye çağırdı

İngiltere grubunu iddia eden Budweiser, imza atıyor olabilir yukarı .

Budweiser İngiltere’nin kıdemli marka direktörü Amar Singh, “Budweiser ve Bud Light, eşlerimizle birlikte durmaktan ve onları bu önemli sembolik jestte birleştirmekten memnuniyet duyuyor” dedi.

“Irkçılığa ve her türlü ayrımcılığa karşıyız ve çeşitliliği ve kapsayıcılığı teşvik etmek bizim için küresel bir önceliktir .”

Çevrimiçi otomobil perakendecisi Cazoo – Aston Villa ve Everton’un forma sponsorları – desteğini açıklayan ilk büyük futbol sponsoru oldu, diğerlerinin de davayı takip etmesi bekleniyor.

“Eşlerimizle dayanışma içinde ve en güçlü terimlerle kınadığımız tamamen kabul edilemez tacize aykırı bir duruş olarak, Cazoo bu dönemde bu toplumsal ağ boykotuna katılacak” dedi. firma dedi.

sanjay bhandari (pa) 1: 04
Kick It Out seat Sanjay Bhandari, hafta sonu boyunca süren bir İngiliz futbolunun toplu sosyal medya boykotunu, teknoloji şirketleri ve yazar için bir ‘eyleme çağrıdır’ çevrimiçi kötüye kullanımı ortadan kaldırmaya yardımcı olur

Hareket, Swansea, Birmingham ve Rangers’ın son haftalarda yaptığı toplumsal web sitelerinin boykotlarını takip ediyor ve Liverpool kaptanı Jordan Henderson, Arsenal’in iyi Thierry Henry’yi klişeleşmeye karşı protesto olarak tamamen çevrimdışı olarak takip etmeye istekli olacağını belirtti. davranış .

Gösteriye diğer sporlar da katıldı ve Çim Tenisi Derneği Pazartesi günü katılımını onayladı.

Bununla birlikte, Rugby Futbol Birliği, boykotu bağlamadığını ve golfün Avrupa Turu olmadığını doğruladı.

2: 21
Bu sosyal web sitelerinde İnternet nefreti ve istismarı konusunda farkındalığı artırmayı amaçlayan yeni bir kampanyayı desteklemek için bir araya gelen Sky Sports sunucuları ve muhabirlerinin mesajıdır

Nefret Bizi Durduramaz

Sky Sports taahhüt edildi skysports.com’u ve Sosyal Ağ platformlarındaki istasyonlarımızı yorum ve tartışma için bir yer haline getirmek. Suistimal, nefret ve küfür içermez.

Ek ayrıntılar için lütfen şu adresi ziyaret edin: : www.skysports.com/hatewontstopus

Gökyüzü sporları ırk, renk, cinsiyet, milliyet, etnik köken, engellilik, inanç, cinsellik gerekçesiyle nefret ifadesi kullanan makaleler ve / veya içerik, yaş veya sınıf lütfen URL’yi nefret dolu gönderiye kopyalayın veya ekran görüntüsü alın ve bize e-posta buradan gönderin.

Irkçılığı bildirme

Çevrimiçi Raporlama Form | Kick It Out

Kick It Out, futbolun eşitlik ve kapsayıcılık firmasıdır – futbol, eğitim ve toplum sektörlerinde ayrımcılıkla mücadele etmek, kapsayıcı uygulamaları teşvik etmek ve pozitif etki için kampanya yapmak için çalışıyor .

www.kickitout.org