Blog

Ole: Protestolar gitti | Kulüp sevgilileri dinlemeli

Ole Gunnar Solskjaer, Manchester United taraftarlarının dinlenilmesi talebini yineledi, ancak protestoların “medeni” hale gelmesi gerektiğini ve Pazar günkü Glazer karşıtı protestoların “çok ileri gittiğini” hissettiğini söyledi.

Sahiplere duyulan hayran öfkesi, Avrupa Süper Ligi fiyaskosu tarafından karıştırıldı ve on binlerce protestocu, rakipleri Liverpool’a karşı yüksek profilli Premier Lig maçından önce Old Trafford’a inerek değişiklik talep etti. .

Protesto sırasında bir dizi taraftar olay yerine sıçradı ve sahayı işgal etti, Büyük Manchester Polisi ise altı memurunun yaralandığını söyledi .

  • Bazı Man Utd hayranlarının protestolarda Old Trafford’a giriş yapmalarına izin verildi
  • May Man Utd vs Liverpool ne zaman oynanacak ?
  • Man Utd Destekleyenler Güven sorunu dört noktalı Camcılara reform planı
avram glazer refuses to answer questions over manchester united 0: 46
Manchester United sahibi Avram Glazer özür dilemeyi reddetti Sky News tarafından görüşüldüğünde, ayrılıkçı bir Avrupa Süper Ligi kurmaya yönelik korkunç girişimdeki taraftarlara.

Roma’ya karşı Perşembe günkü Avrupa Ligi yarı final ikinci maçından önce konuşan Solskjaer, : “Bizim için zorlu bir gündü. Açıkçası oynamak istedik, fethetmek istedik. Fenerbahçe taraftarlar için çünkü bizim işimiz sahada iyi performanslar ve iyi sonuçlar elde etmek.

“Maçtan önce de söylediğim gibi dinlemeliyiz. Aşıkların sesini dinlemeliyiz.

 0: 31
Manchester United’daki bir kaynak, Sky Sports News’e, görevlilere Taraftarlara izin verilmiş gibi göründüğü için çatışmasız bir strateji benimseyin Kulübün sahiplerine karşı Pazar günkü protestoyla Old Trafford’a girdi. Ücret : @georgeb 2003

“Protesto etmek herkesin hakkıdır. Ancak medeni bir moda sürdürmelidir .

“Maalesef, zorla girdiğinizde ve polis memurları yaralandığında, ömür boyu yaralandığında bu çok uzaktır .

“Böyle kontrolden çıktığında bu bir polis meselesi. Bu artık fikirlerinizi sergilemekle ilgili değil .”

a banner is placed outside old trafford in protest at the club's owners, the glazers

Resim : Ole Gunnar Solskjaer, kulübün ‘bir araya gelebileceği’ ve var olan ‘sürtüşmeler’ ile çalışabileceği konusunda umutludur 383

Glazer ailesinin protestoların ardından United taraftarlarıyla iletişimi artıracağını umup ummadığı sorulduğunda Solskjaer, “Zorluklarımız, sürtüşmelerimiz ve olması gereken şeyler olduğunu görmek için roket bilimcisi olmanıza gerek yok. ele alınan .

“Diğer kişiler ve benim aramda iletişim kurmak tabii ki çoktan başladı. Aşıklarla tartışıyoruz ki bu ilerlememiz için muazzam olacak.

“Kombine bir futbol kulübü olmalı. Sorunları büyütmek için biraz sabırlı olmalısın . Zamanla birleşip bir araya gelebileceğimizi umuyorum. ”

ole gunnar solskjaer

Resim : Solskjaer, Avrupa Ligi finaline ulaşmanın United’ın sorunları için ‘kısa vadeli onarım’ olabileceğini söylüyor

Ole: Camcılar dinler

Avram Glazer, kulübün bu hafta Sky News ABD muhabiri Sally Lockwood’a başvurduğunda kulübün ayrılıkçı Süper Lig planlarına katılımından dolayı özür dilemeyi reddetmesine rağmen, Solskjaer, sahiplerinden kişisel bir özür aldığını doğruladı.

United yöneticisi ayrıca Glazer ailesiyle “harika bir ilişki” olduğunu iddia ediyor ve taraftarları dinlediklerine inanıyor .

“Sahiplerle iletişim halindeyim,” dedi Solskjaer . “Şahsen bir özür diliyorum ve bu [Super League plans] çıktığında hayranlardan özür dilediler.

” burayı sürdürmek benim için zor bir yer çünkü sahip olduğum futbola odaklanmak için.

fans hold up a banner as they protest against the glazer family, owners of manchester united, before their premier league match against liverpool at old trafford, manchester. issue date: sunday may 2, 2021.

Resim: Taraftarlar, Glazer ailesini protesto ettikleri için bir afiş tutuyorlar

“BEN’ Her zaman iyi bir ilişkim oldu [with the owners]. Beni dinliyorlar ve hayranları duyuyorlar . Eminim daha iyi bir iletişim olacaktır . ”

Solskjaer, haftalardır saha dışı dikkat dağıtıcı olayların ortasında “lazerle futbola konsantre olması” gerektiğini söylüyor, ancak United tarafının ulaşarak “kısa vadeli bir düzeltme” sağlayabileceğinden umutlu. Avrupa Ligi finali .

Solskjaer, “Sürtüşmeler ve zorluklar, bazen harika oluyor ve işleri ileriye götürüyor,” diye açıkladı . “Son birkaç hafta zorlu geçti .

” Destek aldım . Sonuçlardan ve futbol meselelerinden ben sorumluyum ve hayranların sonuçları ve kupaları görmek istediğini biliyorum . Bu ekibin ilerlediğini, ilerlediğini gözlemleyebileceklerini umuyoruz .

“Umarım yarın sona ereriz. Bu kısa düzeltme ve oradan getirmek zorunda kalacağız.”

Yayın İncelemesine Geçiş: Protestoların dışındaki camcılar Old Trafford’u vurdu

Jasper Taylor bağlanıyor James Cooper , Ben Ransom ve Adam Bate gidecek Old Trafford’un içinde ve dışında benzeri görülmemiş protestolar ve ayrıca Avrupa’da sezon belirleyici bir hafta öncesinde büyük tartışma konuları üzerine.

BÖLÜM 1 – Old Trafford’daki protestolar, Man Utd vs Liverpool’un ertelenmesine neden oldu | James Cooper’ın hesabı | Man Utd’deki Camlar için sırada ne var?

BÖLÜM 2 – Man City sahiplerine yönelik atmosfer nasıl? | Neyi farklı yaptılar ? | Camcılar Man Utd satacak mı?

BÖLÜM 3 – Şampiyonlar Ligi ile Avrupa Ligi ön izleme | Bir kupa kime daha çok ima edecek?

Podcast Yayınına Giren Sky Sports Sahnesini Dinle: Spotify | Apple | Castbox