Blog

Nmecha, Almanya Euro U21s tacını sağlıyor

Man City’den Lukas Nmecha, Almanya’nın Euro U’yu Yükseltmesinin ardından ilk yarıyı dört dakika sonra attı 3 turnuvada ikinci kez şampiyonluk.

Nmecha turunda Portekizli kaleci Diogo Costa’dan Ridle Baku’nun yuvasına yaptığı pas, maçın tek amacı olan iki tekerlekli galiplerin kendi başlarına geldiği başka bir döneme girdi.

Portekiz, Tiago Tomas ve Diogo Dalot’un her ikisi de fırsatları kaçırdığı açılış borsalarından daha iyi yararlanmıştı, Florian Wirtz’in saptırılmış çabası Almanya’ya rehberlik etmeyebaşlamadan önce.

<p>nmecha, almanya euro u21s tacını sağlıyor
0: 21
  Almanya U’yu kazandı01 Avrupa Şampiyonası’nda üçüncü dönem ve ikinci kez üç şampiyonluk

  Ancak çeyrek saatlik işaretten itibaren Stefan Kuntz’un tarafı güçlendi ve Costa’nın Bakü’den önce Nmecha’yı boş bir çabadan mahrum bırakmak için uyanık olması gerekiyordu. uzak mesafeden ateş etti.

  Costa, Wolves’a kiralık Vitinha’dan önce Arne Maier’in uzun menzilli kazıklı sürücüsünü temizlemek için en iyisiydi, ardından Almanya’nın moladan dakikalar önce ödeme yapmasını sağlamak için neredeyse atladı, ancak ardından şut alamadı hızlı bir sayaç.

  Takımların sıralanma şekli | Maç istatistikleri316932

  Sky Sports’u Alın | Sky Sports Pass alın

  20210606221336

  Nmecha’nın amacından sonra, Portekiz etkileyici bir şampiyonanın arkasında bir ekolayzır için bastırdı, ancak kaleci Finn Dahmen’i kontrol etmek için mücadele etti ve mesafeyi açarken Alman yerine Karim Adeyemi, tarafı liderliğini sağlamlaştırıyor gibi göründüğü için Costa tarafından tekrar reddedildi. .

  Nmecha, Adeyemi tekrar reddedilmeden önce neredeyse kendi çetelesine eklendi, çünkü Almanya ‘daki son yenilgisinden daha iyi gitmelerini sağladı. Euro U’yu yükseltmek için üçüncü kez kupa.