Blog

Neville: Southgate İngiltere'nin en büyük varlığı

Gary Neville, tarafını Euro’ya kazanan bir başlangıç yapmaya yönlendirdikten sonra Gareth Southgate’in İngiltere’nin en büyük varlığı olduğunu düşünüyor 999 Hırvatistan’ı Wembley’de 1-0 yendi.

Başlama vuruşundan önce Southgate’in kadrosuyla ilgili, özellikle de takas olarak sağ bek olan Kieran Tripper’ın sol bek takımından eklenmesiyle ilgili birçok anlaşmazlık olmuştu. Luke Shaw ve Ben Chilwell’den önce.

Ancak, Kyle Walker, John Stones ve Tyrone Mings ile birlikte Trippier, İngiltere’nin maçın tek golünü Raheem Sterling’in atmasına yardımcı oldu.

  • İngiltere 1-0 Hırvatistan – Maç raporu
  • Takımların sıralanma şekli | Derinlemesine istatistikler ve değerlendirme

Neville övgü doluydu Southgate’in İngiltere’yi bir Avrupalı filozofun açılış maçında ilk galibiyetine taşıma şekli için.

neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı

En iyi oyuncumuz Phillips veya Sterling’den bahsedebiliriz, ancak en büyük varlığımız yöneticimizdir.

southgate briefs his players during their win over croatia‘Southgate oyunu inanılmaz bir şekilde yönetti’

“Trippier’in sol bekte dahil olması beni şok etti,” dedi Sky Sports uzmanı ITV

. “Ama şunu söylemeliyim kişüpheli değildi çünkü yöneticiden şüphem yok. İnanılmaz deneyime sahip olağanüstü bir küresel yöneticimiz var.

” sakinlerimizde 1 kişi olduğunu sanmıyorum. bugün o takımı kim seçerdi.

“Bugün tarihsel olarak İngiltere’ye karşı olduğunu söyleyeceğim pek çok şey vardı: Saat ikide başlama vuruşu, sıcaklık, bizi parktan teslim eden bir takım. son turnuvada, maça giren en iyi takımı yerine maça giren en iyi defans oyuncusu.

“Ama oyunu inanılmaz bir şekilde yönettiğini düşündü.”

    Analiz: Kalvin Phillips’in İngiltere’deki başrolü

    Southgate, Sterling, Phillips’i övdü |’Deneyim anahtarı’

    İngiltere ve Hırvatistan katılımcı derecelendirmeleri

southgate briefs his players during their win over croatia‘Southgate İngiltere’nin en büyük avantajıdır’

neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı

luke shaw and ben chilwell

Resim:

Southgate, Hırvatistan’a karşı kazandıkları zafer boyunca oyuncularına bilgi veriyor

Neville ekledi: “Phillips veya Sterling’in en iyi oyuncumuz olduğunu söyleyebiliriz, ancak ana varlıklarımız yöneticimizdir.

“Geçmiş yıllardaki yaygara Grealish’e gitmek olabilirdi. Ama Southgate onu yedek kulübesinden bile çekmedi.

” Popüler olmayan kararları ve bazı insanların zaman zaman vermesi gerektiğine inanmadığı kararları vermeye isteklidir. Ama o takımı herkesten daha iyi anlıyor ve bir performansı ve sonucu nasıl alacağını herkesten daha iyi bildiğini” ifade etti.

“O çok tecrübeli ve bir İngiliz hayranı gibi onunla çok rahat hissediyorum. Bugün yaptığı şey gerçekten mükemmeldi.”

Chilwell mi Shaw mı İskoçya ile yüzleşmek için geri mi dönüyor? southgate briefs his players during their win over croatia

luke shaw and ben chilwell

neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığıResim:

Neville Luke’u düşünüyor Shaw veya Ben Chilwell, İskoçya ile yüzleşmek için İngiltere takımına geri dönecek

Trippier’in Hırvatistan’a karşı kazandığı zaferden garantili ekran görüntüsüne rağmen Neville, Southgate’in Cuma akşamı İskoçya’ya karşı sol bek rolü için Shaw’a ve hatta Chilwell’e döneceğine inanıyor.

Eski Manchester United defans oyuncusu “İskoçya maçı için sol bekler [Chilwell or Shaw] arasında geri dönebileceğini tahmin ediyorum” dedi.

“Bugün yapılan seçimin savunmada ekstra olgunluk için yapıldığını düşünüyorum. Temiz sayfa şimdi hayati önem taşıyordu çünkü bence tüm insanların İngiltere hakkında sahip olduğu sorular sizin savunmanız ve eğer öyleyse

“Bence Chilwell ve Shaw daha ileriye giderlerdi ve belki de o sol kanalı daha uzun süre açığa çıkarırlardı.

“Bu kararı bir sebep için verdi. Ama İskoçya’ya karşı Chilwell veya Shaw’a döneceğini düşünüyorum.”

  • Sky Sports’ Euro’ya abone olun neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı dijital ses dosyası
  • Euro fikstür ve program | Euro 999 dedikodu sütunu

Keane: İngiltere için hayati bir galibiyet

neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı

gareth southgate and harry kane celebrate after england's win over croatianeville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı

Resim:

Southgate ve Harry Kane, İngiltere’nin Hırvatistan’a karşı kazandığı zaferin ardından kutlama yapıyor

neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı

Neville’in Sky Sports yorumcusu Roy Keane de Southgate’in kararlarını övdü ve İngiltere’nin orta saha takımı Declan Rice’ı seçti ve Kalvin Phillips en iyi performans gösteren isimler ve golcü Raheem Sterling.

“Maçtan önce belki beraberlik alacağı konuşulmuştu ama kazanmalarının kritik olduğunu düşündük”,

Sky Sportssouthgate briefs his players during their win over croatia uzmanı ITV’ye anlattı.

neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı

Orta saha savaşını kazanırsanız size futbol maçlarını kazanmak için bir dayanak sağlar. Phillips ve Rice mükemmeldi. İngiltere için çok güzel bir gün.

“İngiltere’nin çok iyi bir performansı olduğunu düşündüm. Çok olgun, maçı nasıl yönettiler ve oyunlarını iyi harmanladılar – iyi kısa paslar, ardından Hırvatistan’ı gerdi

“Kritik olan orta saha mücadelesini kazanmaktı. Orta saha savaşını kazanırsanız, size futbol maçlarını kazanmak için bir dayanak sağlar. Phillips ve Rice mükemmeldi. İngiltere için çok güzel bir gün.

“Modern orta saha oyuncusu öne çıkabilmelidir. İngiltere’nin amacında hoşuma giden şey, orta saha oyuncularının biraz boşluk görüp içine girmesiydi. Futbol basit bir oyun olabilir.

“Son aylarda aldığı eleştirileri düşündüğünüzde Sterling için de büyük bir hedefti. Ama Gareth’i asla hayal kırıklığına uğratmadı.

neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı mark wright and wayne rooneyneville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı

20210613201355202106132011472021060922054920210609220549

0:

neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı20210609220549Derbi direktör ve eski İngiltere kaptanı Wayne Rooney, Gareth Southgate’in takımının ilk Euro maçını kazandıktan sonra bir rahatlama hissedeceğini söyledi 999 Hırvatistan’a karşı. neville: southgate i̇ngiltere'nin en büyük varlığı

“Bir futbol maçı kazanırsanız, bu tüm kararlarınızı haklı çıkarır. Bugün kaybetmiş ya da berabere kalmış olsalardı, herkes Gareth’in peşinde olurdu. Ama bir futbol maçı kazandığınızda , bu her şeyi rahatsız ediyor.

“Gareth bugün fark etti.”

Podcast: Southgate doğru söylüyor!southgate briefs his players during their win over croatia

Gareth Southgate İngiltere’nin en iyi tarafını biliyor… kim tahmin edebilirdi ki?! Euro 964 Wembley’de açılış, Raheem Sterling eleştirilerine tek hedefle cevap veriyor.

Panel, Southgate’in şok seçimlerini ve kontrol performansını tartışıyor ve İngiltere’nin bir sonraki Grubuna bakıyor. Cuma günü İskoçya’ya karşı D maçı. Ayrıca İskoçların da ön izlemesini yapıyoruz. ilk büyük şampiyonluk maçı 05 Çek Cumhuriyeti ile karşı karşıya geleli yıllar oldu. Pazartesi.

Geraint Hughes Cumartesi günü Galler’in İsviçre’de A Grubu’nda zorlu 1-1 berabere kaldığı maçı incelemek için bize katıldı.

SEÇTİĞİNİZ SAĞLAYICIYA ABONE OLUN