Blog

Man Utd Sancho görüşmeleri devam ediyor

Pazarlıkta ‘temkinli iyimserlik’

Manchester United, Jadon Sancho’nun kaydı konusunda Borussia Dortmund ile devam eden görüşmelerde bulunuyor, partiler ‘ihtiyatlı bir şekilde iyimser’ bir anlaşma yapılabilir.

İngiltere enternasyonalinin hamlesiyle ilgili tartışmalar, Dortmund’un istediği toplam ücret ve United’ın ödeme yapısı etrafında şekilleniyor.

İstenen fiyatın # fiyatından daha az olacağı düşünülüyor) m Dortmund geçen yaz istedi – çoğunlukla devam eden pandeminin mali etkilerinin yanı sıra Sancho’nun sözleşmesinin son yirmi yılına girmesi gerçeğinin bir sonucu olarak.

jadon sancho is set to face manchester city in the champions league next month

  4: 25
  Sky Sports News’e Manchester United’ın Sancho için en gerçekçi destinasyon olduğu tavsiye edildi
 • Ama Bundesliga kulübü teklifleri dinlerken , ancak oyuncunun fiyatı ve kulübün son transfer tarihi ile ilgili koşulları yerine getirilirse satacaklar – ikisi de kamuya açıklanmadı.

  Marcus Rashford, Barack Obama ile ‘gerçeküstü’ bir konuşma yapıyor

  ole gunnar solskjaer

 • Bildiriler: Man Utd dört yaz transfer istiyor

 • Transfer Merkezi CANLI! Man Utd’nin dört kişilik dilek listesi

  20210523213803

  Transfer için şartlar yerine getirilebilirse, Premier Lig kulübü bir hamleyi kolaylaştırmaya çalıştıysa, Sancho ve United arasındaki kişisel şartların kesinleştiği için bir sorun olması beklenmiyor.

  taraflardan anlaşma yapılabilir”ihtiyatlı bir iyimserlik” var.

  Bir dizi başka kulüp de bu yaz Sancho’yu kaydettirmekle ilgileniyor.

  Man Utd bu yaz ne yapmalı?

  5397810

 • Sky Sports News’

  James Cooper yazıyor: “Ole Gunnar Solskjaer, bu yaz toptan değişikliklerden ziyade ‘ince ayar’ hakkında konuştu ve bir teklifle büyük bir seçim çerçevesi kaydı olacak.

  “Finans geçen yaz bir sorundu ve ayrıca bir pandeminin ortasında geçen bir futbol yılı da Old Trafford’da ekonomiyi neredeyse hiç kolaylaştırmadı, bu yüzden tahmin etmiyorum aniden her şeyi yoluna koymak için büyük bir nakit enjeksiyonu.

 • Man Utd’nin yaz transfer planları analiz edildi

  “Edinson Cavani’nin Manchester’daki kalışını genişlettikten sonra ve Mason için büyük umutlarla Greenwood’un devam eden gelişimi, Harry Kane veya Erling Haaland’dan birinin Old Trafford’a gelmesi sürpriz olabilir.Bu onlara bakılmadığı anlamına gelmez, ama Manchester United’ın güçlendirmesi gereken farklı alanları var.

  “Oyuncu satışlarından finansman sağlamak veya ayrılışlardan büyük miktarda maaş ayırmak, yine daha fazla esneklik ve Solskjaer ve işe alım ekibine izin verir. ayrıca Sancho’nun hayranları olmaya devam ediyor.

  “Covid’in etkisi ne olursa olsun taraftarların büyük isimler talep ettiği bir arka planda Manchester United’ın yapmak istediği şeyin anahtarı, Manchester City’deki boşluğa yakın ve gerçek bir maça hazırlanmak. gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde eğim. Kulübün yepyeni işe alım yapısına yönelik ilk transfer penceresi de bu ve önümüzdeki haftalarda aktif olmayı bekleyebilirler.”