Blog

Küme düşmenin ardından çaresiz Parker

‘Büyük kararlar için zaman’

“İçten içe” Scott Parker, Fulham’ın Premier Lig’de yaşama yolunda “büyük kararlar” alması gerektiğini belirtti, ancak kulüpteki geleceği ile ilgili soruları yanıtlamayı reddetti.

Parker, Şampiyonada bu düşüşlerin her ikisini de denetledi, ilk önce Cottager’ların kendi hoşgörüsüzlüğünden Claudio Ranieri’den mnf fulham relegated devraldı. / 018 kampanyadan sonra Geçen Ağustos ayında ilk kez sorduğu zaman eski kulübünü Premier Lig’e geri döndürdü ve ilk sezonunda üst düzey bir direktör olarak yetersiz kaldı.

  • Fulham 0-2 Burnley – Maç raporu ve öne çıkanlar
  • Premier Lig tablosu
  • Takımlar nasıl sıralandı | Maç istatistikleri
  • Sky Sports Satın Alın | Sky Sports Pass

Düşme durumları Pazartesi gecesi 2-0’lık mağlubiyetle onaylandı Yazan Burnley, Fulham’ın yalnızca gol attığı bir sezonda bir boşluk daha çektiği bir oyun

oyunlar. Parker, ziyaret savunmasına yeterince zarar vermek için dişsiz bir ev saldırısının tekrar ihmal edildiğine dair tanıdık bir duyguya işaret ederken, kulübün Premier Lig’de başlarını suyun üzerinde nasıl tutacağını da yapması gerektiğini söyledi.

“Yaralandım, içim yandı” dedi Sky Sports . “Bizi belli ediyordu, onunla uzun zamandır flört ettik, söyleyebileceğim hiçbir söz yok, ama bu sene başarılı olamadık. . Bu bölümde kalmak bizim için bir zafer oldu. , bunun her zaman bir mücadele olacağını biliyorduk, ancak bunu yapmamak acı bir hayal kırıklığı yaratıyor.

mnf fulham relegated 8: 46

Jamie Carragher ve Gary Neville, bu akşam Burnley’e 2-0 mağlup olduktan sonra Fulham’ın Premier Lig’den düşmesine neden olan önemli dönüm noktalarını tartışıyor .

“Bu maç büyük olasılıkla yılımızı özetliyor . Bu sezon iki kutunun arasında anlarımızı yaşadık ve harika bir tarafa baktık, ancak yetersiz kaldığımız başka bir yönü Bu gece, savunma olarak, her iki amaç da kötü hedefler ve son bilgiye ve kritikliğe ihtiyaç duyduğunuz bu klinik dakikalarda topu aldığımızda, yetersiz kaldık.

” İlerleme kaydetmişken, bu miktarda yetersiz kaldık . Bunu inkar etmek yok, küme düşmemizin nedeni bu. Bunu geliştirmek için sadece bir takımın yanında oyuncular olarak değil, bir futbol kulübü olarak ne yapmamız gerektiğini bulmalıyız. Bir küme düşme, reklam ve küme düşme yaşadık. Yolculuğun iniş ve çıkışlarını takiben, hakkımızda nasıl bir seviyeyi koruyabileceğimizi keşfetmemiz gerekecek. Bu başka bir iş .

“Performans seviyeleri orada, bu daldaki ince marjlar ve sınıftaki uçurum çok küçük . Zaman zaman çok yaklaştık ama yine de şimdiye kadar. Önceki beş veya altıdan fazla maçlar, az önce yetersiz kaldık. Bu yıl yanlış yaptığımız futbol kulübü olarak çok hızlı egzersiz yapmamız gerekecek .

fulham stats

“Hız trenindeyiz – küme düşme, yükselme, küme düşme – bugün bunun hakkında konuşma zamanı değil, ancak kesinlikle bazı büyük kararlar almalıyız, ne yapmamız gerektiğini ve nerede geliştirmemiz gerektiğini anlamamız gerekiyor ve nakliyeler kesinlikle gidiyor baktığımız bir yer olmak için . “

Parker, eski kulüplerinden Tottenham Hotspur’daki boş işle bağlantılı ve Craven Cottage’daki potansiyeli hakkında neredeyse iki kişiden sonra çekingen davrandı. çalıştığı yıl .

sorulduğunda Fulham’ı Premier Lig’e geri getirme arzusu vardı, açıkladı : “Bu gece için bir diyalog değil. Üç maçımız kaldı ve benim işim bu takımın sezonu ideal şekilde bitirmesini sağlamak.

“Bundan sonra futbol kulübü olarak daha iyi hale getirmek için yapmamız gerekenler konusunda yaptığımız konuşma kendi adına konuşacak.

” Bu kararları biz vereceğiz. bir futbol kulübü olarak bu görüşmeleri yapacağız . Tüm iyi futbol kulüplerinde olurlar. Bu yıl yaşananlar açısından dürüst ve çok acımasız olmamız gerekiyor . “

Dyche: En zor zamanım

preview image 2: 19

Sean Dyche, Burnley oyuncularının ve ekibinin, özellikle yatırım eksikliği ve perde arkasında meydana gelen devralma nedeniyle Premier Lig’de başka bir sezonu güvence altına almak için muazzam bir övgüyü hak ettiğini söylüyor.

Burnley, Premier Lig güvenliğini üç maçtan elde ettikleri ikinci galibiyet sayesinde üç maçla güvence altına aldı ve kalırken 13 2019 / 20, Clarets ilk yedi maçından iki puanla sezona başladıktan çok kısa bir süre sonra düşüşe mahkum görünüyordu .

Süpervizör Sean Dyche, takımı bir dizginleri Eddie Howe’dan devraldığı için en zor zamanını biraz kapatmıştı 2012.

“Bu takımın bir menajeri için en zorlu sezonum, bu sezon çok sayıda sakatlık ve zorluk yaşadık, ancak yükseldiler” diye açıkladı .

“Kilitlemede o kadar çok şey oluyor ki, bu kulübün satışı ve nihayet devam ediyor. Bir kitap yazdığımda, onu kurgu bölümüne koyardınız .

küme düşmenin ardından çaresiz parker 2: 26

Hem Carragher hem de Neville aynı fikirde Dyche’nin Burnley’de kalması, ilerleyen kulübün avantajına sahip olması önemlidir .

“Aldığımız yaraların miktarını hiç görmedim, tüm yıl boyunca bize karşıydı . Açıkçası, gelen sahiplerinden yatırım eksikliği zordu, ama asla tereddüt etmedim gruba olan inancım. O kadar çok benzersiz şey var ki, bundan sonra dışarı çıkıp her şeyin Premier Lig’de kalmasını sağlayacak kadar direnişi yenmeniz gerekiyor. ”

Burnley’nin yeni sahipleri ALK Investment, kulübe Ocak ayında geldi ve önümüzdeki aylarda ilk yaz transfer dönemini denetleyecek, ancak Dyche, Burnley’in ardından büyük paranın geleceği umudunu yerine getirmeye hevesliydi. son yıllarda sınırlı harcama .

“Takım sahipleri ile nelerin başarılabileceği hakkında görüşmeler yapıldı, Premier Lig’de ara sıra meydana gelen gibi radikal bir finansal değişim olduğunu sanmıyorum, sanırım orada ‘ Birkaç yatırım olacak, bu, kadromuzu bir arada tutmaya karşı nasıl dengelenir, ancak açık bir diyalog var.

“Yapılacak çok fazla planlama var, aşağı inilecek yollar var. takım olarak nasıl ilerleyebileceğimize bakıyoruz . Bu devam eden bir durum, her zaman oldu. Sihirli değnek yoktur, bu yüzden zaman, çaba ve her şeyin hizalanmasını gerektirir . “

Neville: Burnley acımasız, Fulham değil

Sky Sports ‘Gary Neville:

” iki taraf arasındaki uçurum know-how, maceraydı .

“Erkeklere karşı erkeklerdi, Burnley kendilerinden yapmaları istenen şeye tam olarak güvenen bir kadroya benziyordu . En alttaki 3 grup gibi Fulham da yeterince iyi değildi sezon boyunca .

“Burnley’e güveniyorum, Fulham’ın galip geleceğini bir saniye düşünmedim . Burnley güvenilir ve Fulham değil, klinikten çok tutarsızlar ve büyük fark bu, Burnley klinik ve acımasız . “