Blog

Kroenkes: Arsenal'de hisse satmayacağız

Arsenal’in sahipleri olan Kroenke ailesi, İsveçli milyarder Daniel Ek’in devralımından bahsederken, Premier Lig kulübünde “herhangi bir hisse satmadıklarında” ısrar ediyor.

Kroenke Sports & Entertainment (KSE) tarafından yayınlanan bir açıklamayı okuduğumuzda, “Son zamanlarda Arsenal Futbol Kulübü için olası bir devralma teklifine ilişkin medya spekülasyonlarını rapor ettik”.

“Arsenal için yüzde 100 olarak kalıyoruz ve kulüpteki hisseyi satmıyoruz. Anlaşmamız yok ve herhangi bir teklifi kabul etmeyeceğiz .

“Arsenal için hırsımız oyundaki en büyük kupaları kazanmak için rekabet etmeye devam ediyor ve bunu başarmak için sahadaki rekabet gücümüzü artırmaya odaklanıyoruz.”

Takip edilecek daha fazla bilgi …

Bu güncellenmiş bir son dakika haberi ve daha fazla bilgi kısa süre içinde yayınlanacak . En son güncellemeler için lütfen bu sayfayı yenileyin .

Sky Sports size anında güncellemeler sunar. spor haberleri, analizler, özel röportajlar, tekrarlar ve önemli anlar.

Sky Sports, son dakika spor haberleri başlıkları ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır . En sevdiğiniz sporların canlı yayınını görün: Futbol, F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netball ve en yeni transferleri bulun rs haberleri, sonuçları, puanları ve çok daha fazlası .

Son dakika spor haberleri raporlarının çoğu için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin . En sevdiğiniz sporlardan en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve ayrıca en yeni güncellemeleri almak için Twitter’da @ SkySportsNews’i takip edebilirsiniz.