Blog

Heaton, Man Utd No 1 olmayı hedefliyor

Tom Heaton, Manchester United’a katılmak için anlaşma yaptıktan sonra Old Trafford’daki ilk takım forması için David de Gea ve Dean Henderson’a meydan okumayı planlıyor.

İki yıllık bir sözleşme – üçüncü yıl için bir seçenekle – bu hafta kararlaştırıldı ve Villa Park’ta iki sezonu sona erdirdi.

35 – kariyerine stajyer olarak başladığı kulübe yeniden katılır 2002 ve arkadaşlarına Ole Gunnar Solskjaer’in bir numaralı seçeneği olmak için çok çaba sarf etmeyi planladığını söyledi.

  • Solskjaer: Biz gelmedik | İki veya üç oyuncu gerekli
  • Man Utd’un yaz transfer planları analiz edildi

United’ın şu anki kalecileri De Gea ve Henderson’ın ikisi de Old Trafford’da United için 1 yer yok, Henderson, Solskjaer’in ilk tercihi değilse ayrılacağını açıkça belirtiyor.

24 – yaşındaki oyuncu, Çarşamba gecesi Europa League finalinde Villarreal’e yenildiği maçta Manchester United’ın ilk kadrosunda yer almadı.

Henderson, Mart başında De Gea’dan lig görevlerini devraldı – United beşinci ligde – dokuz karşılaşmada sadece bir kez kaybetti.

Bununla birlikte, 4- Liverpool’a 2 yenilgi ilk tercih olarak De Gea’nın dönüşü için katalizör gibi görünüyor.

Üçüncü seçen kaleci Sergio Romero yaz aylarında kontrattan çıktı ve şimdiye kadar yaptığı teklifi geri çevirdi. uzatma, dördüncü seçim golü kaleci Lee Grant de bu yaz kontrat dışı.

Solskjaer: Biz gelmedik | İki veya üç oyuncu gerekli

manchester united players react during the penalty shootout in the europa league final

Resim: Manchester United oyuncuları, Avrupa Ligi finalinde penaltı atışları sırasında tepki gösterirler

Ole Gunnar Solskjaer, Manchester United oyuncularının büyük sahnede kendi Takım, Europa League finalinde Villarreal’e mağlup oldu.

David de Gea’nın kaçırılan penaltı, United’ı dramatik bir aldı. – 10 Gdansk’ta 1-1 berabere kaldıktan sonra Avrupa Ligi finalinde Unai Emery’nin tarafına penaltı atışları yenilgisi.

United maçta fazladan süre başarısız olduğu için sadece iki şut attı. Zayıf bir yarışmayı aydınlatmak için, ancak Geronimo Rulli kahramanı atan bir çatışmada kanıtlayacak, önce kendi pe Unai Emery dördüncü bir Avrupa Ligi şampiyonluğu elde ederken, De Gea’nın çabalarını geride bırakmadan önce nalti.

Manchester United menajeri devam ederken ilk kupa arayışı Solskjaer için büyük bir kaçırılmış fırsat olduğunu hissetti.

Gündemdeki Ole Gunnar Solskjaer

ole gunnar

Resim: Ole Gunnar Solskjaer’ın tarafı, Avrupa Ligi finali

David de Gea yükünü taşıyacak yenilginin hemen sonrasındaki eleştirinin – sadece kaçırdığı cezası için değil, aynı zamanda Villarreal’in hiçbirini kurtaramaması nedeniyle. Manchester United kalecisi 2016 beri spot vuruşunu püskürtmedi.

Ancak toz yatıştığında ve soruşturma başladığında, sahne ışığı kaleciden menajere geçecek. Ole Gunnar Solskjaer bu finali “daha iyi bir şey” için “atlama taşı” olarak kullanmaktan bahsetti. Bunun yerine, kaçırılan altın bir fırsat olarak düşecek.

Solskjaer, şüphesiz Manchester United’daki ilerlemeyi denetledi. Görev süresinin her sezonunda lig pozisyonları iyileşti. Genç oyuncular yönetimi altında filizlendi.

Ancak bu işin gümüş eşyalar gerektirdiğinin ve bu temel malzemenin hala eksik olduğunun farkında. Arka arkaya dört yarı final yenilgisinin ardından ilk finale ulaşmak onun için önemli bir an gibi geldi. Ancak Gdansk’taki olaylar aynı eski soruları gündeme getiriyor.