Blog

Hayes: Kimse evlenmiyor, Bayern ikinci maç sadece bir maç

Emma Hayes, Chelsea oyuncularının Bayern Münih’e karşı Bayanlar Şampiyonlar Ligi’ndeki bir sonraki yarı final maçında özel bir fırsat gibi davranmaktan kaçınmasını sağlıyor .

Blues sahası 2-1, ilk ayağı Almanya’dan düşürdükten sonra Pazar günkü maça giriyor, ancak Melanie Leupolz’un deplasman golü onlara beraberlikten potansiyel bir cankurtaran çizgisi kazandırdı.

WSL liderleri, dörtlü umutlarını canlı tutmaya devam edebilecek olan Kingsmeadow’daki dönüş fikstürüne hazırlanmak için tam bir hafta geçirdiler, ancak Hayes, tarafının oyuna başka herhangi bir şekilde yaklaşması konusunda ısrar ediyor. .

  • Hanna Glas sersemletici, Bayern’e Chelsea’ye karşı dar bir fark sağlıyor
  • Hayes: İkinci ayak hayatımızın işlevselliği olacak

“Oldukça yeniyim . Bir gün izin aldım, Cuma günü bir gün daha izin alacağım,” diye açıkladı Hayes.

“Bu ortamdaki herkesin tam olarak günlük davrandıkları gibi davrandığından emin olacağım çünkü başka herhangi bir şey sizin bir olaya hazırlandığınız anlamına geliyor .

“Kimse evlenmiyor. Bu bir futbol oyunu, bizim işimiz.

hanna glas celebrates what turned out to be the winning goal against chelsea

Resim : Hanna Glas 2-1’de Bayern’in ikinci golünü attı Münih’teki ilk maçta galibiyet

“Uzman olmak bu tür öğeleri yapmaktır zaman, onları kapatıp açamazsınız . Zaman içinde geliştirdiğimiz şey budur .

“Bu hafta Bristol ya da Bayern Münih farketmez, ben aynı şekilde hazırlanacağımızı garanti ediyoruz . “

Chelsea, Pazar günü 1-0’lık bir galibiyetin onları ilk Şampiyonlar Ligi finaline yerleştirmek için yeterli olacağını anlıyor, ancak Hayes Temiz bir sayfa pek mümkün olmayabilir.

“Gerçek şu ki, ilerleyeceksek, muhtemelen birden fazla gol atmamız gerekecek,” dedi Hayes .

“Bizim için bu yıl çok iyi yaptığımız şeyi yapmaya odaklanalım, hatayı giderelim Çünkü nihayetinde her iki niyet de zayıf savunma hatalarından kaynaklanıyor .

“Takıma güveniyorum, anladığımıza güveniyorum ve sadece yapabileceğimizi bildiğim işlevselliği sunuyorum.”

Bright ‘sezonumuzun performansı’ istiyor

millie bright celebrates with first-leg goalscorer melanie leupolz 0: 34
Chelsea savunucusu Millie Bright, kendi içlerinde ‘sezonun performansını’ umuyor n Bayanlar Şampiyonlar Ligi yarı final ikinci maçında Bayern Münih’e karşı.

İlk maçın yenilgisinin ardından tartışan Hayes, Chelsea oyuncularının Kingsmeadow’da kendi hayatlarının performansını sergileyeceğine söz verdi ve duyarlılığı koruyucu Millie Bright tarafından yankılandı.

Stoper, mevcut takımın bir geri dönüş yapma eğilimine sahip olduğunu düşünüyor.

Bright, “Orada şüphesiz daha fazla inanç var” dedi. “Takım olarak her zaman güçlü bir zihniyete sahip olduk, her zaman devam etmek ve kapanışı sürdürmek istiyoruz.

” Bu sefer kadrodaki derinliğe sahibiz git ve yap bunu ama zihniyet Pazar günü gidip maçı kazanmak, sezonumuzun performansını sergilemek ve geçmeyi hak ettiğimizi kanıtlamaktır .

“Başka bir şeyi düşünmeden önce Pazar günü tamamlanan işi bulmalıyız, ancak bu oyunda almamız gereken pek çok olumlu şey var.

“Zorlu bir sezon oldu ama bence o zor zamanlarda set olarak gerçekten bir araya geldik. Her aksilikte daha güçlü bir geri dönüş oldu. Kendimiz hakkında çok şey duyduğumuza inanıyorum.

“Hangi kupa için yarışırsak yarışalım, onu her zaman kaldırmamız gerekiyor.”