Blog

Gerrard: Güçlendirme anahtar ama ilgi bekleniyor

Steven Gerrard, yaz transfer döneminde bazı oyuncularının ilgisini bekliyor, ancak Rangers’ın ilerideki zorluklar için güçlenmeye konsantre olması gerektiği konusunda ısrar ediyor.

Korucular 55 Etkileyici bir Premiership kampanyasından sonra Mart ayında İskoçya’nın en iyi uçuş unvanı ve tura ulaştı . sezon devam ediyor.

Sonuç olarak, Ryan Kent, Borna Barisic, Glen Kamara ve Ianis Hagi, sezonun çeşitli noktalarında uzaklaşmalarla bağlantılıyken, mevcut gazete raporları, Rangerların fiyat peşinde koşmaya istekli olduğunu gösteriyor. Fashion Sakala ve Joey Veerman için kendilerine ait.

rangers' borna barisic (r) and glen kamara

Resim: Rangers’ın Borna Barisic (R) ve Glen Kamara hamlelerine bağlandı

Pazar günü sezonun son Old Firm savaşı öncesinde Sky Sports’ta canlı yayın yapan Gerrard ısrar etti Kulüp gelecek yıl Şampiyonlar Ligi’nin grup aşamalarında oynamayı hedeflediği için işe alma planlarının sürekli devam ettiğini, ancak satın alma fiyatı doğru olduğunda bazı yıldızlarını kaybedebileceğini kabul etti.

  • Rangers vs Celtic on Sky: Helander dışarıda, Forrest maçı
  • Rangers kupasından ayrıldıktan sonra Gerrard ‘hala çiğ’
  • Boyd ve Walker’ın sezonun Premiership takımı

Gerrard Sky Sports’a verdiği demeçte, “Burada hiç bitmiyor. Sanırım dışarıdaki bazı insanlar bunun neredeyse oyun ve eğitim programları ve oyunlara girmekten ibaret olduğuna inanıyor.”

“Saatlerce çalışıyoruz, evde olsanız bile telefonda, oyuncuları görüyorsunuz, takımları izliyorsunuz. Sürekli olarak işe alımdan oyunun önüne geçmeye çalışıyorsunuz bakış açısı .

“Ross [Wilson, Rangers’ sporting director] ve yönetim kurulu için adil olmak gerekirse, düzenli iletişim halindeyiz – nasıl güçlendirebiliriz, nasıl devam edebiliriz . Benim açımdan, bunun önemli olduğunu düşünüyorum . Uzun, zorlu sezonlardan sonra, oyuncuların ve personelin kendilerinin, tazelik eklemeniz gereken, bireyleri yeniden canlandırdığı, sizi gelecek zorluklar için yeniden motive ettiği bu aşamaya ulaşırsınız.

glasgow, scotland - april 18: rangers manager steven gerrard during a scottish cup tie between rangers and celtic at ibrox stadium, on april 18, 2021, in glasgow, scotland. (photo by craig williamson / sns group) 1: 12
Steven Gerrard hissediyor Rangers oyuncuları, Glasgow’daki rakiplerine karşı yenilmemiş koşularından dolayı Pazar günü Celtic’ten bolca güven duyacaklar

“içinde Böyle bir kulüp, oyuncularımızın dikkatini çekeceğimizi söylemenin anahtar olduğunu düşünmüyorum. Bencil bir bakış açısına göre, iyi oyuncularımdan hiçbirinin gitmesine gerçekten ihtiyacım yok, ancak gerçek şu ki, doğru miktar geldiğinde bu seçim elimden alınabilir. O zamanlar hoşuma gitmeyebilir ama bir golf kulübü olarak bulunduğumuz yer orası . “

” Şampiyonlar Ligi ile ilgili olarak, ne şans . . Bunu çok motive edici ve heyecan verici bir araç olarak görüyorum. Ancak, kulübe bağlı herkes için bunu geri alma ihtimalinin daha iyi olması için, insanların da güçlenmeye devam etmesi önemlidir . “

Korucuların gruba geri dönme şansı var Şampiyonlar Ligi’nin aşamaları ilk kez 2021 / 11 sezon üçüncü bir eleme turu için pazarlık yapabilselerdi ve ardından Ağustos ayında play-off beraberliği elde edebilirlerdi.

alfredo morelos celebrates with ianis hagi after scoring to make it 1-0 rangers during a uefa europa league match between rangers and royal antwerp at ibrox stadium, on february 25, 2021, in glasgow, scotland. (photo by craig williamson / sns group)

Resim: Alfredo Morelos ve Ianis Hagi’nin geçmişte yaptığı hamlelerle de bağlantısı vardı

Ve Gerrard, Avrupa’nın en iyisine karşı oynama ihtimalinin yardımcı olabileceğini biliyor faktör ne zaman s yeni imzalar almaya çalışmak.

“Bu kulüp kendini satıyor, Rangers, muazzam bir kulüp, tarihi bir kulüp, birçok başarılı . Herkes bunun ne kadar büyük olduğunu anlıyor” dedi .

“Ancak, Avrupa futbolu gibi şeyler ve Şampiyonlar Ligi’ne katılma şansı sağlayabilirseniz, o zaman bu ekstra bir motivasyondur, bir amirin bakış açısına göre, kesinlikle . ”

Kent yalnızca Rangers ‘ı merkez alıyor

Ryan Kent tüm odak noktasının Korucular olduğunu söylüyor ancak diğerleriyle bağlantılı olmanın “iyi” olduğunu kabul ediyor kulüpler.

Rangers, geçtiğimiz yaz Leeds United’ın kanat oyuncusu için yaptığı teklifi reddetti ve Gerrard, Leeds’in teklifinin kulübün oyuncunun değerine “yakın olmadığını” söyledi.

ryan kent celebrates after scoring to make it 3-1 to rangers vs royal antwerp 0: 30
Ryan Kent, tüm odak noktasının Korucular hakkında olduğunu söylüyor ancak diğer kulüplerle bağlantılı olmanın ‘güzel’ olduğunu kabul ediyor

Kent, evde göze çarpan bir performans sergiliyor ve bu yıl Avrupa’da, geleceği hakkında daha fazla spekülasyona yol açıyor, ancak ilgiyi takdir etse de, tamamen Ibrox tarafında yoğunlaştığı konusunda ısrar ediyor.

Sky Sports’a “Diğer futbol kulüpleriyle, diğer büyük kulüplerle bağlantı kurmak güzel, ancak nerede olduğunuzun sorumluluğunu anlamalısınız” dedi.

“Korucularda olduğum sürece her zaman vereceğim 100 futbol kulübüne yüzde. Burayı seviyorum, benim için çok şey yaptı , burada olduğum sürece kafam Rangers’a odaklandı. ”