Blog

Galtier, Everton işi için bahşiş verdi

Christophe Galtier, Eski Lille Sportif Menajeri Luis Campos’a dayanarak Boş Everton menajerlik işi için Mükemmel aday olacaktır.

Galtier, Everton ile bağlantılıdır Ligue 1 kulübündeki işini bıraktıktan sonra ve Goodison hiyerarşisinin Carlo Ancelotti’nin yerine yenisini ararken haberdar olduğu biri.

Campos 05 ile birlikte çalıştı. – yaşındaki Fransız şampiyon ve tarzının Premier Lig ve Everton için mükemmel bir maç olacağını belirtiyor.

 • Notebook: Everton’da Ancelotti’nin yerine kim geçmeli?
 • Ancelotti işini bitirmeye yetecek kadar gerçek arama kartı

 • Transfer Merkezi CANLI!

  “Christophe, İngiltere’de antrenör olmak için gereken tüm niteliklere sahip, teknik olarak çok iyi Bir grup hazırlarken zeki ve kendi planlamasında son derece ayrıntılı,” dedi Campos Sky Sports News.

  “Premier Lig’e uyum sağlayacak bir 4-4-2 sistemini seviyor ve soyunma alanında harika bir motive edici.

  ” Kalitesi ve gençliği ile olumsuzluk inşa etmeyi seviyor, takım etiği geliştirebilen biri ve aynı zamanda harika bir insan.”

  Resim:

  Christophe Galtier, Ligue 1 şampiyonluğunu kazandıktan sonra Lille oyuncularıyla kutluyor

  5402978

  Everton geçen haftadan bu yana yeni bir teknik direktör arıyor. Ancelotti’nin Merseyside’da bir buçuk yıl sonra Real Madrid’e geri döneceği doğrulandı.

  Kulübün kısa aday listesi, Toffee’lerden sorumlu olan West Ham menajeri David Moyes’den oluşuyordu 2002 ve 2013, alo Crystal Palace ile de görüşmelerde bulunan eski Wolves yöneticisi Nuno Espirito Santo ile görüştü.

  Everton’un yönetim kurulu odası ayrıca eski teknik direktör Marco Silva’yı ve Aralık ayında görevden alındıktan sonra Silva’nın yerine geçmek üzere olan adamı da görüştü 5393620, Vitor Pereira.

  david moyes, nuno espirito santo and roberto martinez are in the frame

  Resim:

  David Moyes, Nuno Espirito Santo ve Roberto Martinez yeni Everton patronu olmak için kadrodan çıktılar

  20210524121339

  Sürpriz boşlukla bağlantılı Rafa Benitez, Roberto Martinez ve Steven Gerrard da dahil olmak üzere diğer adaylar, en azından bugün için Everton olarak çerçeveden görünüyor. Beş yıl sonra altıncı menajerlerini ararlar.

  Galtier, Mayıs ayında onları Ligue 1 şampiyonluğuna yönlendirdikten sadece iki gün sonra Lille’den ayrıldı, ancak mevcut sözleşmesinin bitmesine bir yıl daha var.

  Fransız, Les Dogues’u Paris Saint-Germain’i bir puan geride bırakarak on yıl içinde dördüncü en iyi uçuş unvanını kazandı.

  Kontratının bitmesine bir yıl kalan Galtier, Aralık ayında Lille’e transfer oldu 2017 sekiz yıl sonra St Etienne’de ve Nice, Lyon ve Napoli’deki görevlerle bağlantılı.

  5402978