Blog

Galler, Euro 2020 kadrosuna kaplanmamış Colwill'i dahil etti

Sınırsız Cardiff City orta saha oyuncusu Rubin Colwill, Wales’in Euro Grubunda seçildi 2020.

Colwill, kim döndü 19 Nisan ayında, yılın başında Cardiff’in akademi grubundaydı, ancak sadece altı üst düzey katılım yaptıktan sonra önemli bir küresel turnuvada ulusal kadrolarının bir parçası olarak bunu tamamlayacaklar .

Robert Page, bu yaz yapılacak turnuvada Grup A’dan çıkma ve

  • Euro 2020 takımlar – kimler seçildi ?
  • Euro ne zaman 2020 ? Toplantı sahipleri, tarihler, takımlar, takımlar

Gareth Bale, maçta altı gol attı. Tottenham’ın Real Madrid’deki kulüpteki kredi büyüsünün sonundaki karşılaşması sırasında grubun kaptanı olacak .

Sayfa: Colwill bizi uçurdu

Sayfa, Colwill’in 19 – eğitimde bir yaşındaki “hepimizi mahvetti” .

Colwill sadece oynadı 191 Bluebirds ilk çıkışını Şubat ayında yapmayı düşünen kıdemli futbol anları.

rubin colwill was in cardiff’s academy team at the start of the season but will finish it as part of the wales squad at euro 2020
Resim: Rubin Colwill, yılın başında Cardiff’in akademi takımındaydı ancak bunu Galler takımında Euro’da tamamlayacak 2020

Ancak, bu hafta Galler’in Portekiz’deki Euro öncesi eğitim kampındaki yerini çektikten sonra, Colwill kapanış için kesinti yaptı 26 – erkek grubu .

Page bu sırasız orta saha oyuncusu için “Geldiğinden beri temiz hava soluyor,” dedi. “Olduğu gibi ve nasıl koştuğuyla hepimizi mahvetti . Zaten lider bir profesyonel ve bölgeyi dolaşmak için harika bir delikanlı .

” Gerçekten etkilendi bende, bir varlığı var ve belki parkın merkezinde sahip olmadığımız bir şey var .

“En iyi oynayabilir, oynayabilir a 10, orta sahada oynayabilir – ve bu bir manga seçmek istiyorsanız da bir bonus ”

Gruptan kurtulan sekiz kişi var. Fransa’da Euro 2016 yarı finalleri – Bale, Ramsey, Ben Davies, Chris Gunter, Danny Ward, Joe Allen, Jonny Williams ve Wayne Hennessey.

  • Galler’i iyileştirmek için ‘Taze’ Balya uçlu
  • Morrell: Galler ile gerçeküstü bir potansiyel
  • Bale, Euro sonrasına kadar gerçek görüşmeler beklemede

Beklendiği gibi, geçen hafta West Brom tarafından yayınlanan Hal Robson-Kanu, mevcut antrenman kampından ayrıldıktan sonra kaçırdı.

Derbi forvet Tom Lawrence ve Schalke kanat oyuncusu Rabbi Matondo, Luton merkez savunma oyuncusu Tom Lockyer’ın önünde seçilen Swansea’dan Ben Cabango ile birlikte göz ardı edildi.

gareth bale 0: 58
Gareth Bale, Galler’in Euro’daki genç oyuncularına bilgi vereceğini ve Robert Page’in kadrosunun, A Grubu karşılaşmaları için stadyumlarda taraftar olmamasını özleyeceğini söyledi

Galler Euro’yu başlatır 2020 Haziran’da Bakü’de İsviçre’ye karşı mücadele 11 oynamadan önce Dört gün sonra Azerbaycan başkentinden Türkiye . İtalya’ya karşı A Grubu maçlarını Haziran’da Roma’da tamamladılar 19.

Euro için Galler grubu 2020

Kaleciler : Wayne Hennessey (Kristal Saray), Daniel Ward (Leicester City), Adam Davies (Stoke City)

Savunmacılar : Chris Gunter (Charlton Atletik), Ben Davies (Tottenham Hotspur) Connor Roberts (Swansea City), Ethan Ampadu (Chelsea), Chris Mepham (Bournemouth), Joe Rodon (Tottenham Hotspur), James Lawrence (FC St Pauli), Neco Williams (Liverpool), Rhys Norrington-Davies (Sheffield United), Ben Cabango (Swansea City)

Orta saha : Aaron Ramsey (Juventus), Joe Allen (Stoke City), Jonathan Williams (Cardiff City), Harry Wilson (Liverpool), Daniel James (Manchester United), David Brooks (Bournemouth), Joe Morrell (Luton Town), Matthew Smith (Manchester City), Dylan Levitt (Manchester United) ), Rubin Colwill (Cardiff City)

Forvetler : Gareth Bale (Real Madrid), Kieffer Moore (Cardiff City), Tyler Roberts (Leeds Birleşik)