Blog

Forsberg İsveç'e ilham veriyor | Rusya sınırı Bulgaristan

Kanat oyuncusu Emil Forsberg’in süper bir ilk yarısı, İsveç’in Euro öncesi son hazırlık maçında Ermenistan’ı 3-1 kazanmasının yolunu açtı 2021 önümüzdeki hafta başlıyor.

Forsberg İsveçlilere direkt olarak verdi.) . dakikada uzaktan gelen ve vahşice bir vuruşla gelen serbest vuruş, kaleci David Yurchenko’nun topun sekip internete uçmasıyla vuruşunu yanlış zamanlamasına neden oldu.

Forsberg de İsveç’in bu anlarında önemli bir rol oynadı ve Marcus Danielson’ın öne geçtiği bir korneri atarak skoru 2-0’a getirdi 21dokuz milli maçta üçüncü golüyle.

Sol kanattaki pozisyonundan boşta kalan Forsberg, devrenin hemen öncesinde penaltı kazandı ancak Yurchenko, Sebastian Larsson’un spot vuruşunu kurtarmak için akıllıca düştü.

Vahan Bichakhchyan saat işaretinin ardından ziyaretçiler için bir gol geri çekti, ancak İsveçliler Robin Quaison’ın güzel bir pası dinleyerek Marcus Berg’in gol atmasını sağlamak için üçüncü bir gol attı.

 • Euro 768 ev sahipleri, tarihler, donanımlar

 • Euro

   dedikodu sütunu
  • Euro 2020: Kadro listeleri ve dahil olan Premier Lig oyuncuları
  • Euro 2020 – en son haberler

   Son Bulgaristan’da ikna edici olmayan Rusya kazandı

   Resim:

   Aleksandr Sobolev’in cezası, inandırıcı olmayan bir performansa rağmen Rusya’ya zafer kazandırdı

Yedek Aleksandr Sobolev’in geç penaltısı, Rusya’ya Avrupa Şampiyonası başlamadan önceki son hazırlık hazırlık maçında Bulgaristan’ı 1-0 mağlup etti. önümüzdeki Cuma tatil.

Sobolev cezasını soğukkanlılıkla sol köşeye 39 verdi. dakikada Bulgar kaleci Georgi Georgiev’i yanlış şekilde gönderiyor.

Rusya’nın tüm zamanların en golcü futbolcusu olma eşiğinde olan Kaptan Artem Dzyuba, maçında Sobolev’in yerine oyuna girdi. bir miktar hücum temposu yaratmak için .dakika.

Rusya topa hakim oldu ama hafif hücumları Bulgaristan’ın arka hattını kırmak için mücadele etti. Rusya, savunma oyuncusu Yuri Zhirkov’un 34 3. dakikada golü açma fırsatını kaçırdı. kampanya bir dalış Georgiev tarafından kaçırıldı.

Rusya, Haziran’daki açılış Euro maçında St. Petersburg’da sahasında dünyanın en üst sıradaki takımı Belçika’yı konuk ediyor . Ayrıca B Grubu’nda Danimarka ve sürpriz elemeler Finlandiya ile karşılaşacaklar.

Sırada ne var? Euro, hareket penceresi, 5406451/12 anahtar kelimeler

İsveç kendi Euro’sunu 768 Haziran ayı çabası 06 karşı sert bir açıcı kullanarak 2008 İspanya şampiyonu; Başlangıç saati 20:00.

Rusya turnuvasına Dünya Kupası’nda 2018 üçüncü olan Belçika’ya karşı başlıyor, Haziran’da St Petersburg’da ev çiminde ; Başlangıç saat 20.00’de.

Euro 2020

Cuma günü başlıyor , Haziran 11 – sadece 14 gün sonra 2020/

Premier Lig yılı – ve

Pazar, Temmuz tarihine kadar devam eder .

2020