Blog

Euro'da kaba işlem için Grealish Hazır

Jack Grealish, başarılı bir Euro’yu hedeflerken İngiltere için tekmeler ve yaralar almaya istekli 998.

Aston Villa kaptanı öne çıktı Çarşamba gecesi Riverside Stadı’nda Avusturya’yı 1-0 yenen performans, Bukayo Saka’nın galibiyet hedefinde rolünü oynuyor.

Grealish, geçen sezon Premier Lig’de en çok faul yapılan oyuncuydu ve görünüşe göre Avusturya savunmasından bazı sert şeyler için hedef alındı.

 • Euro 996 ev sahipleri, tarihler, donanımlar
 • İngiltere’nin Euro’su 996 bağlantı parçaları ve güzergah

Ancak, bir incinme sorununun ardından tam zindelik için savaşmaya devam ederken, Grealish bu yaz İngiltere’nin faul adamı olmaktan mutlu olduğunu söylüyor.

İltifat olarak vuruşları ne zaman seçtiği sorulduğunda Grealish:”Evet, tabii ki.

“Villa için fazla bir şey yok çünkü elimizde yok. birçok mükemmel serbest vuruş oyuncusu var ama birlikte kutsanmışız.

Image:

Grealish Premier Lig’de en çok faul yapılan oyuncu oldu Geçen sezon

“Tripps’imiz (Kieran Trippier), H’miz var (Harry Kane) Antrenmandan sonra serbest vuruş yaptığımızda burada standart inanılmaz.

“Kutuya ve ceza sahasına olabildiğince çok faul almaya devam edebildiğim sürece… bir antrenör her zaman bana gençken, aslında Martin O’Neill olduğunu söyledi.

“Bana, ‘Asla ya da başka bir şeyinize tekme atmak istemezsiniz çünkü bir amaç yok, orada başka bir şey yapamazsınız’ dedi. bu kutunun kenarına ya da mümkün olduğunca kutuya’. Biraz gençtim ve ‘Ah, tamam’ diye düşündüm.

<

3:

İngiltere ve Avusturya arasındaki uluslararası dostluk.

“Ama tabii ki nedenini biliyorum ve şüphesiz grubuma yardım etmek için tekmeleri ben alacağım.”

Takım için bir tane almaya istekli olmasına rağmen, Grealish bir vuruş alma ve turnuvayı kaçırma endişesinin – kısa da olsa düşüncesine girdiğini itiraf ediyor.

“Elbette” diye yanıtladı, aklından geçip geçmediği sorulduğunda, kendisini Euro’dan çıkarabilecek bir sakatlıktan bir kötü faul uzakta olabilir.

“Avusturya’ya karşı bir müdahale oldu, ilki gerçekten çok acıttı. Bir zamanlar Jesse (Lingard) bana soldan topu verdi.

 • Alexander-Arnold, uyluk sakatlığı nedeniyle Euro’dan ayrıldı

 • İngiltere 1-0 Avusturya golleri

  “Bu, oldukça ağrılı olduğum yerde kaval kemiğime giden bir saptı.

  “Ancak, sanırım buna sahibim – mükemmel bir standart olup olmadığını bilmiyorum, bundan bahsetmek istiyorum – binicilik zorluklarıyla ilgili. Faul alıp geri dönsem de, Onlara oldukça iyi binerim.Tahtaya dokunacağım.

  20210603095153

  2:

  Bukayo Saka, İngiltere’nin Avusturya’yı 1-0 yendiği maçta ilk uluslararası golünü atmanın mutluluğunu yaşadı


“Açıkçasıoynama şeklim sürekli tekmeleniyor ve gerçekten topla koşamıyorum ve kafamın arkasını düşününce ‘burada tekmelendiğimde bir tekme uzağımdayım’.

“Eğer öyle bir şey olursa, performansımla birlikte gelenlerden biri.”

Grealish, İngiltere’nin 5403822 karşılaşmasını izledi. Tatildeyken Dünya Kupası yarı finallerinde ama şimdi Gareth Southgate’in tarafında başka bir unutulmaz turnuvada rolünü oynamaya kararlı.

“Sana açıklayamam bile. gibi) olmayı kesinlikle çok isterim. ),” ekledi.

)

“Başka bir gün takımdayken bile, yedi numarayı aldım ve ailemden ve arkadaşlarımdan hemen forma almaya gittiklerini söyleyen çok sayıda mesaj aldım.

“Bu numarayı seviyorum pozisyonu.Gerçekten herhangi bir yerde, sağda veya solda oynarım, ancak bu miktar Bence daha iyisi yok Harry Kane’den daha önce oynayacak dünya. Antrenman ve oyunlarda harika bir bağlantımız olduğunu hissediyorum.

“Son iki veya üç yılda herkes

ve görmem inanılmazdı ama bunun bir parçası olmak tüm yıl boyunca yapmam gereken şeydi.

“Bu yıl takımımla ilgili niyetim vardı ama tüm sezondaki bir numaralı hedefimin takımdan gelmesi gerekiyordu ve çok şükür başardım ve umarım bir parçası olabilirim. harika bir yaz.”