Blog

De Bruyne, ayak bileğinden sakatlanan Villa gezisini kaçıracak

Manchester City orta saha oyuncusu Kevin De Bruyne, Çarşamba günü Aston Villa’ya ayak ve ayak bileği sakatlığı ile karşılaşmak için yaptığı yolculuğu kaçıracak.

Orta saha oyuncusu sonradan değiştirildi 47 Manchester City’nin Chelsea’ye 1-0 FA Cup yarı final yenilgisi sırasında, N’Golo Kante ile top mücadelesinin ardından oyunda tutmaya çalışırken bileğine garip bir şekilde inişinin dakikaları.

De Bruyne, City’nin sağlık personeli tarafından tedavi edildi ve daha sonra sahada topallayarak yerini Phil Foden aldı.

  • ‘Big Six’ PL kulüpleri Avrupa Süper Ligi’ne
  • katılmayı kabul ediyor ) Neville hala ‘öfkeli’ – ‘ama planlar gerçekleşmeyecek’

Çarşamba 21 8 Nisan: 00 pm Başlangıç 8: 15 pm

Şehir, Belçika orta saha oyuncusunun sağ ayağı ve ayak bileğinden sakatlandığını ve Villa’ya karşı oyundan çıkarıldığını doğruladı, ancak tam olarak söyleyin Sorunun ne olduğu henüz bilinmiyor.

De Bruyne, Nisan’daki Carabao Kupası finali için bir şüphe olabilir 25, Tottenham forvet oyuncusu Harry Kane ile birlikte. Daha sonra konuşan Pep Guardiola, kapının kapanmasıyla ilgili bir değerlendirme yapmak için çok erken olduğunu söyledi.

pep guardiola during fa cup semi-final defeat to chelsea at wembley on april 17 2: 30
Pep Guardiola, Cumartesi günü Chelsea’ye karşı FA Cup yarı finalinde kendi tarafının yenilgisini söyledi başlangıç dizilişinde sekiz değişiklik yaptıktan sonra

De Bruyne Nisan’daki Carabao Kupası finalinde oynamayabilir 25. Tarafının Chelsea’ye karşı FA Kupası yarı final mağlubiyetinden sonra konuşan Pep Guardiola, vuruş hakkında bir değerlendirme yapmak için çok erken olduğunu söyledi.

Pazar 25 4 Nisan: 00 öğleden sonra Başlangıç 4: 30 pm

Belçika milli takımı, Ocak ve Şubat aylarında bir hamstring sorunu nedeniyle beş maçı kaçırdı ve şu anda City’nin kalan altı Premier Lig maçında oynamasını etkileyebilecek başka bir sakatlık sorunu yaşadı ve

29 – bir yıllık formu Pep Guardiola’nın bu dönem Premier Lig şampiyonluğuna yönelik hücumunda etkili bir rol oynadı, oyun kurucu beş gol attı ve katkıda bulundu 11 asist içinde 24 en iyi uçuş oyunları.

    2020 Yılın PFA Oyuncusu ve geçen dönem Premier Lig Sezonun Oyuncusu City ile yedi büyük kupa kazandı ve bu sayı, kampanyanın bitiminden önce tiz bir olasılıkla artabilir.

    Bu ayın başlarında De Bruyne, Etihad Stadyumu’nda tarihine kadar onu kulüpte tutacak iki yıllık yeni bir sözleşme imzaladı. .