Blog

Copa America: Mina OG, Kolombiya'yı mağlup etti

Yerry Mina’nın ikinci yarıda kendi kalesine attığı gol Kolombiya’nın Pazar günü Copa America’da sürükleyici bir mücadelede Peru’ya 2-1 yenilmesine neden oldu.

Peru 17 dakikalarda Sergio Pena ile öne geçti. ancak Miguel Borja’nın kaleci Pedro Gallese tarafından yere indirilmesinin ardından penaltı noktasından attığı golle ikinci yarıda Kolombiya sekizinci dakikayı eşitledi.

Peru galip geldi

dakikalar sonra Everton defans oyuncusu Mina şanssızdı ve bir orta topun göğsüne doğru sekip kendi kalecisini geçtiğini gördü. .

Sonuç, Peru’yu iki maçta üç puanla beş takımlı B Grubu’nda üçüncü sıraya yükseltti, bir maç daha fazla oynayan Kolombiya’nın bir puan gerisinde. Lider Brezilya’nın maksimum altı puanı var.

Ronald Hernandez ilk uluslararası golünü duraklama süresinde attı ve Venezuela

verdi. ) Ekvador

ile dramatik bir 2-2 beraberlik.

Sonuç, Ekvador’un iki maçta bir puan aldığı anlamına geliyor B Grubunda ve Venezuela’da üçten iki puan var.

Resim: Venezuela son ekolayzerinden sonra kutlama yapıyor 20210621090041

Beş takımdan dördünün çeyrek finale çıkmasıyla Brezilya, Kolombiya ve Peru’nun da içinde bulunduğu bir grupta nefes kesici bir final vadediyor.

Edson Castillo Venezüella formasıyla ilk uluslararası startını sadece Ekvadorlu yedek Gonzalo Plata ile eşitlemek için 51 dakika sonra eve bir kafa vuruşu yaptı.

ile 2-1 öne geçti. dakika kaldı.

Enner Valencia sadece kalecinin yenebileceği bir zaman varken galibiyeti pekiştirmeliydi 12 dakikalar ara verdi ama Fenerbahçe forvet şutunu auta açtı.

Tam Ekvador’un kaçacak gibi gözüktüğü sırada Hernandez, 19 metrelik bir pasın sonunda ceza sahasına girdi. mahsur kalan ‘bekçi’yi geçen bir başlığı döngüye sokmak.

432 20210621090041