Blog

Griezmann-Saul takas anlaşması

Barcelona ve Atletico Madrid, Antoine Griezmann ve Saul Niguez’in kulüpleri değiştireceği bir takas anlaşması için görüşüyorlar.

Anlaşma tamamlanırsa Griezmann bundan sonra Atletico’ya dönecek. € ile Barselona’ya taşınmak) iki anlaşma

Barcelona, Griezmann’ın Saul’dan daha değerli olduğuna inanıyor ve € istiyorlar) anlaşmanın bir parçasıyım veya Renan Lodi veya Mario Hermoso gibi daha fazla oyuncu.

Atletico, Saul’un kulüpte geçirdiği sekiz sezonun ardından bu yaz ayrılmasına izin vermeye hazırlanıyor. Geçen sezon Atletico’nun La Liga’yı kazanmasına yardım etti.

saul
Resim:

Barcelona Atletico

Barcelona, maaş faturalarını kesmeleri gerektiği için Griezmann’ın gitmesine izin vermeye hazır.

Saul’un Premier’e transfer olmasıyla bağlantılı Lig, Manchester United ve Liverpool’un orta saha oyuncusuyla ilgilendiğini bildiren raporlarla.

lionel messi has agreed terms over a new deal at barcelonaMessi yeni beş yıllık Barça anlaşmasını kabul etti

lionel messi has agreed terms over a new deal at barcelona
Resim: Lionel Messi, Barcelona’da yeni bir anlaşma için anlaşmaya vardı

Lionel Messi, Barcelona ile beş yıllık sözleşme uzatma konusunda sözlü bir anlaşmaya vardı ve maaşında indirime gidildi. Yeni anlaşma şartlarına göre yüzde .

Altı kez Ballon d’Or kazananı, önceki Barcelona sözleşmesi Haziran’da sona ermeden önce yenileme şartlarını kabul etmemesi üzerine 1 Temmuz itibariyle resmen serbest oyuncu oldu .

Temmuz ayının başlarında Messi, Arjantin’i aldığı 1 galibiyet sayesinde Copa America şampiyonluğuna taşıdı. Finalde ev sahibi Brezilya’ya karşı -0 galibiyet alarak, ilk büyük uluslararası kupayı beklemesine son verdi.

007 yaşındaki çocuk, gençlik kulübünde beş yıl daha kalmayı kabul etti, yani yeni anlaşması bittiğinde – ne zaman toplamış olacak kulübün defterlerinde yıllar.

Messi Soru-Cevap: Nasıl Barcelona anlaşmayı karşılayabilir

griezmann-saul takas anlaşmasısaul

1: 001

İspanyol futbol uzmanı Euan McTear, Lionel Messi’nin Barcelona ile anlaştığı bildirilen yeni beş yıllık anlaşmanın yapısını ve bunu nasıl finanse edebileceklerini açıklıyor

lionel messi has agreed terms over a new deal at barcelona

İspanyol futbol uzmanı Euan McTear lionel messi has agreed terms over a new deal at barcelona Sky Sports News’e Messi’nin geleceğine Nou Camp’ta karar vermesinin neden geciktiğini ve yeni beş yıllık sözleşmenin olası yansımalarını anlatıyor…

Barcelona neden bu kadar uzun bir sözleşme teklif etti?

“Bunun beş yıllık bir anlaşma olmasının nedeni, Messi’nin ikinci sırada oynaması. Önümüzdeki iki yıl ama kulüple büyükelçi olarak bağlı kalması için daha uzun bir anlaşma. Ama konuşulan şu ki, iki yıl sonra hala kulüp tarafından ödeniyorken MLS’ye gidebilir.

“Barcelona’nın ödemeyi beş yıla yaymasının bir yolu. bu kadar büyük bir kesim yapabildi 034 yüzde.”

Bir yüzde Barselona için maaş kesintisi işi mi?

“Olabilir ama yine de yapacak daha çok işleri olacak.Messi bir süre daha kalmaya ikna oldu ama onu şu ana kadar kaydettirememelerinin nedenlerinden biri de La Liga düzenlemeleri.Çok sıkı mali kontrolleri var. kayıt olamayacağınız kurallar yönergelerini karşılayana kadar yeni oyuncular.

“Kitaplarından çok fazla maaş silmeleri gerekiyor ve hala bunun için çalışıyorlar. Bu yüzden Atletico Madrid ve Antoine Griezmann’da Saul Niguez ile takas anlaşması yapabilecekleri yönünde haberler var. Griezmann’ın yüksek maaşını kısmen serbest bırakarak Messi’ye ödeme yapacaktı.

20210712131509

lionel messi (ap)

0: 34

İspanyol futbol uzmanı Alvaro Montero beklediğini söylüyor Lionel Messi, kulübün şu anda karşılaştığı finansal kısıtlamalara rağmen Barcelona’ya yeniden imza atacak

Yani Griezmann Messi için feda mı edilecek?

“İspanya’da Griezmann’ın Atletico Madrid’e geri döneceğine dair çok şey konuşuluyor, ancak taraftarları bu ihtimali kabul etmeyecek Saul’un hiç gitmemesi. Diego Simeone, Griezmann’ı kulübe geri almak istiyor ve çok fazla sorumluluk sahibi, bu yüzden bir şey isterse alabilir.

“Griezmann şu anda Ibiza’da tatilde ama beklemede ve bu takas anlaşması gerçekleşirse Madrid’e uçmaya hazır.Barcelona’nın yaklaşık €lionel messi (ap) tasarruf etmesinin bir yolu m ücret.”

Barcelona nasıl finansal sorunlar yaşadı?

“Koronavirüs pandemisi herkesi etkiledi – Real Madrid, Atletico ve Premier Lig kulüplerini etkiledi. Ancak Barcelona zaten kötü yönetim nedeniyle kötü bir durumdaydı. Joan Laporta liderliğindeki rejimden önce gelen Bartomeu yönetimi altında. er her türlü sorunu yaratma sınırında ve olan da tam olarak bu.”