Blog

Arteta: Martinelli'nin Arsenal'de 'parlak geleceği' var

Mikel Arteta ısrar ediyor Gabriel Martinelli Bu yıl birinci takım fırsatları olmamasına rağmen Arsenal’de “parlak bir gelecek” içeriyor .

– bir yaşındaki forvetler, yazında Ituano’dan Gunners’a katıldı , ancak yaralanma sorunları yaşadı ve sadece yaptı 13 Ocak ayında Manchester United’a karşı son çıkışıyla birlikte bu çabayı gösteriyor.

Arsenal taraftarlarının ve uzmanlarının tartışma odağı, eski Gunners savunucusu Martin Keown ile birlikte geçen hafta Liverpool’a 3-0 evinde mağlup olduktan sonra Martinelli’ye daha fazla oyun süresi verilmesi çağrısı yapıyor.

  • Mikel Arteta: Arsenal’in Euro futbolu sağlama sorumluluğu var
  • Sheff Utd – Arsenal Rekoru : Martin Odegaard bir şüphe

Patron Arteta, kendisini daha fazla öne çıkarmaya çağıranlar sorulduğunda “Bildiğim kadarıyla” dedi.

preview image 2: 56
İZLEMESİ ÜCRETSİZ: Liverpool’un Arsenal’e karşı 3-0 zaferinden önemli anlar

“Takım yeterince matc kazanamıyorsa hes, biz sürekli bunu yapması için başka birini arıyoruz. Ama bunlardan birkaçını isimlendirebiliriz .

“Buna saygı duyuyorum ve Gabi gerçekten iyi gidiyor. Her gün daha iyi yapıyor, doğru iyileştirme alıyor .

” Biraz olmalıyız biraz sabırlı ama kulüpte parlak bir geleceği var ve bize ne kadar harika olduğunu ve bizde sahip olacağı kariyeri göstermek istediği tüm şansa sahip olacak. ”

Arsenal, uzmanlıktan gençliğe geçiş yaptı çünkü Arteta, Emile Smith Rowe ve Bukayo Saka’nın halihazırda kenara yerleşmesinden fazlasını aldı.

Pazar 18 Nisan 12: 30 pm Başlangıç 1: 30 pm

Pierre-Emerick Aubameyang da geçtiğimiz haftalarda kendini yedek kulübesinde buldu ancak Arteta, Martinelli’nin zamanının geleceğini düşünüyor.

“Oraya altı veya yedi küçük çocuğu yerleştiremeyeceğimiz için. Birkaç uyum istiyoruz, zamanın test edilmesini istiyoruz,” dedi Arteta .

“Gabi’nin geliştirmesi gereken pek çok şeyi var . Onun da büyük nitelikleri var ve bu pozisyonlarda başka oyuncular var .

” O halde biz grup içinde bağlantılar oluşturmalı ve takım içinde denge kurmalıdır . Bu gelebilir. ”