Blog

Arteta heyecanlandı

Arsenal’in mal sahibinin desteğiyle bir sonraki aşaması nedeniyle

Mikel Arteta, kulübün büyüklüğü, sahip olduğu kaynaklar ve kulüp sahibinden gelecek destek sözü nedeniyle Arsenal’i nereye götürebileceği konusunda heyecanlı olduğunu söylüyor.

Arteta, takımın önümüzdeki sezon Avrupa futbolunun ilk kez yıl.

İspanyol, zorlu bir iç çabanın ardından takımının bu yaz bir elden geçirilmesi gerektiğini şimdiden kabul etti, ancak aynı zamanda gümüş eşyalar için tekrar meydan okuyacak bir Arsenal takımı kurabileceğinden de emin olduğunu söyledi.

  • Chelsea vs Arsenal on Sky: Blues duo out, Gunners ‘wait
  • Bernd Leno: Arsenal’de mutluyum, kimse ayrılmak istemiyor
  • Paul Merson: Arsenal’in bir plana ihtiyacı var ve hızlı !

Çarşamba 12 7 Mayıs: 30 pm Kick 8: 15 pm

Arteta, Arsenal’in sahada bir yıllık düşük performansın ardından ilerlemek için “inanılmaz bir fırsata” sahip olduğunu ve ayrılmayı gören perde arkasında çalışanların yeniden yapılandırıldığını düşünüyor Futbolun başı Raul Sanllehi ve çeşitli uzun süredir hizmet veren izciler.

arsenal v chelsea greatest goals image 4: 31
Çarşamba akşamı maç öncesinde, Kanu’nun imkansız açı bitişi gibi bu fikstürde atılan gerçekten harika gollerden birkaçına bir göz atın, Sylvin’in çığlıkları ho ve Alex, Eden Hazard’ın muhteşem solo çalışmasıyla birlikte.

Arsenal’in Çarşamba günü Chelsea’ye yapacağı geziyi dört gözle bekliyoruz, Sky Sports Premier League’de canlı Arsenal patronu, hayal kırıklığı yaratan bir yılın son üç maçında oynadığı rol ve kulübün toplam durumu hakkında neden olumlu olduğunu açıkladı .

“Görevimiz ve amacımız mümkün olduğu kadar büyük bitirmek . Her zaman yardımcı olacak ve daha fazla inanç yaratacak, ancak görünüm bundan daha büyük” diye açıkladı .

preview image 3: 03

İZLEMESİ ÜCRETSİZ: Arsenal’in Premier Lig’de West Brom’a karşı kazandığı galibiyetten kurtarıldı

“Demek istediğim, biz (bir yordam ) ‘nın ortasındayız. Başlangıçta ya da sonda değiliz, bu içinde bulunduğumuz bir süreç. Birkaç ay önce kulüpte inşaat değişiklikleri yaşadığımızda başladı, bu değişiklikler daha önce görülmemişti ve kulübün tarihinde gerçekleşmemişti.

“Yapmamız gereken bir şey, zaten oldu ve devam etmesi gerekiyor . Gerekli olan istikrarı sunmadığı için zorlu bir görevdir .

“İnanılmaz bir şansımız var, çok heyecanlıyım çünkü sahip olabileceğimiz büyüklük ve araçlarla ve kulüpteki insanların kalibresiyle neler yapabileceğimizi biliyorum.

pa - stan kroenke

Resim : Arteta, Arsenal’in sahibi Stan Kroenke’nin gideceğini söylüyor ekibin yeniden oluşturulmasına dahil olmak ve destek olmak

Birçok Arsenal hayranı, Kroenke Sports & Entertainment şirketi sırasında oğlu Josh ile birlikte kulübü yöneten Stan Kroenke’yi arıyor. Başarısız Sup’a katılımının ardından Gunners’ın satışını yapmak er Lig.

Hayranlar bir ay Kroenkes’ten Emirates Stadyumu’nda protesto yaparken, Spotify’ın uzun süredir Arsenal hayranı olan kurucu ortağı Daniel Ek bir devralma başlatmak için istekli olmaya devam ediyor.

Kroenke’nin bir yeniden inşa için gerekli olan finansal desteği sağlayacağına inanıyorsa, talep edildiğinde, Arteta şu cevabı verdi: “Sahiplerin gerçekten işin içinde olacağına inanıyorum. “

arsenal have won seven of the 10 premier league games smith rowe and saka have started together 0: 35

Arsenal baş eğitmeni Mikel Arteta, kadrosundaki genç oyuncular, tarafını geliştirmek için doğru seviyedeler ama m olmak istiyorlar tutarlı mı

‘Alanlarda ilerleme kaydettik, düşük başarı için sorumluluk alıyorum’

Sezonu sekizinci sıranın sonundan daha düşük bitirmek için doğru yolda olmalarına rağmen Arteta, son kampanyada, Chelsea, Manchester United ve Tottenham’a karşı önemli lig galibiyetlerine ek olarak, bireysellik ve oyun tarzına atıfta bulunarak grup içinde ilerleme gördüğünü söyledi.

Devam etti: “Premier Lig’de sonuçlarla ilgili olarak ihtiyacımız olanı yapmadık . Geçen sezona göre performanslarla ilgili yaptıklarımız, takımın durumu, takımın kimliği takım, (boşluk ) gece ve gündüz . Ancak sonuçlar (istediğimiz şey ) bitmedi 38 oyunlar.

“Beş yıldır yapamadığımız şeyleri en iyi takımlara karşı kazandık. Ama olmak istediğimiz yerde değiliz.

“Avrupa’da çok yakındaydık, bir inç, bir direk, başarıyı veya başarısızlığı belirler . Yaptığımız da budur .”

Ancak Arteta, Arsenal’in yıldız oyuncularının sezon boyunca düşük performans göstermesinin yükümlülüğü ve çöküşü olduğunu kabul ediyor .

“Bu benim görevim . Bu benim işim. Benim işim 120 kadromuzdaki her bir oyuncunun yüzde ‘si . Bazılarıyla bunu başarmayı başaramadım, “diye düşündü .