Blog

Arsenal ve Met

Arsenal ve Met, Emirates güvenliğini sıkılaştırmak için birleşiyor

Arsenal, Villarreal’e karşı Perşembe gecesi Avrupa Ligi yarı final ikinci maçından önce güvenlik sıkılaştırıldığı için Metropolitan Polisi’nden istihbarat analistleriyle yakın bir şekilde çalışıyor.

Pazar günü Manchester United’da taraftarların Old Trafford’a girdiği gösteriler, Emirates Stadyumu içinde ve dışında olacak görevli ve polis sayısında artışa neden oldu.

Çarşamba 12 7 Mayıs: 30 pm Başlangıç 8: 15 pm

Met’in futbol istihbarat birimi tarafından, kimlik doğrulamasını sağlamak için sosyal ağ kanallarını izlemeye özellikle dikkat edildi. Hukuka aykırı davranış planlanmışsa, bu durum şaşırtmaz .

  • Arsenal vs Villarreal: Nişancılarınız için Crunch zamanı
  • Mikel Arteta: Biz devralma konuşmasıyla dikkatiniz dağılamaz

Met Polisi tavsiye etti Sky Sports News : “Tüm futbol donanımlarında olduğu gibi bu gün için de orantılı bir polislik stratejisi uygulanıyor .

“Tüm futbol kulüplerimizle yakın çalışıyoruz ve bu hafta boyunca da devam etti.

“Görevlilerimiz Covid düzenlemelerine uyumu sağlamak ve suç ve hastalığı önlemek için mevcut olanlarla birlikte katılacaklar .”

Arsenal’in Villarreal’e karşı 2-1 açığı bozması ve hem Manchester United hem de Roma’nın bulunduğu Polonya’nın Gdansk kentinde finale çıkması için hem oyuncular hem de UEFA yetkilileri için güvenlik eklendi. bekleyin .

Manchester United’daki meslektaşları gibi, bazı Arsenal taraftarları, sahibi Stan Kroenke’nin kulübün işleyişinden hayal kırıklığına uğruyor.

Ancak, geçen Pazar günü Old Trafford’daki sahnelerin kuzey Londra’da tekrarlanması pek olası görünmüyor.

preview image 3: 03
İZLEMESİ ÜCRETSİZ: Öne Çıkanlar Arsenal’in Premier Lig’de Newcastle karşısındaki galibiyetinden

Crunch zamanı Nişancılar için

Sıkışma zamanı Arsenal, Villarreal’e karşı Avrupa Ligi yarı final ikinci maçına hazırlanırken, çünkü önümüzdeki yıl için Avrupa umutları belirsizliğini koruyor.

Geçen hafta İspanya’daki ilk maçtan 2-1 Gunners sahası, ancak Nicolas Pepe’nin cezası Arsenal’e bir saat sonra neredeyse imkansız görünen bir deplasman golü sağladı.

Kararlı bir kararlılık ve dayanıklılık, Arsenal’in otuz yıl içinde ikinci Avrupa Ligi finaline ulaşmayı hedeflediği, Emirates’te Perşembe günkü ikinci ayağı iyi bir şekilde dengede tutuyor .

Arteta: Yapamayız devralma konuşmalarından rahatsız

Mikel Arteta Arsenal oyuncularının, Villarreal’e karşı Avrupa Ligi yarı final ikinci maçından önce kulüpteki devralma konuşmasıyla dikkatlerinin dağılmasını göze alamayacaklarını belirtti.

Bu hafta Thierry Henry tarafından Spotify sahibi Daniel Ek’in Arsenal’i satın alma teklifi sunmak için Kroenke ailesine “ulaştığı” doğrulandı.

0: 34

Arsenal süpervizörü Mikel Arteta, devralma konuşmalarında Villarreal ile Avrupa Ligi yarı final ikinci maçından önce kendi tarafı yüzünden dikkat dağıtmak istemediğini söyledi

Ek, yaklaşık 1.8 milyar değerinde olması beklenen anlaşmanın muhtemelen dikkate alınacağına ve Henry ile Arsenal efsaneleri Patrick Vieira ve Dennis Bergkamp’ın tüm desteğini alacağına inanıyor.

Arteta, “Kulüpte yaşanan tüm söylentileri ve her şeyi ortadan kaldırmaya çalışmalıyız” dedi.

“Sahaya konsantre olmamız gerekiyor çünkü futbol kulübüne yardım etmek için ideal yaklaşım, futbol maçlarını kazanmak ve en üst düzeyde rekabetçi olmak olacaktır.

” kulübünüz için büyük bir oyun ve eğer kazanırsak dekorasyon için çok daha yakın olacağız . Kazanmak her zaman geleceğe yardımcı olur, her şeye hazırlanmak için en iyi yöntemdir “