Blog

Ancelotti: Mutsuz oyuncular gidebilir

Everton menajeri Carlo Ancelotti birkaç oyuncunun bağlılığını sorguladı Ayrıca mutsuzlarsa diyorlar Kulüpten ayrılabilir.

Everton’ın Avrupa hırsları, Pazar günü Sheffield United’a ev sahipliği yaptıktan sonra pek olası görünmüyor.

Şu anda Premier Lig tablosunda dokuzuncu sıradalar ancak kendi ve diğer takımların sonuçlarına bağlı olarak altıncıdan onuncuya kadar herhangi bir yerde bitirebilirler – Çarşamba günü Wolves ve ardından Manchester ile karşılaşıyorlar. Pazar günü şehir.

Ancelotti, şok yenilgisi boyunca bazı oyuncularının bağlılığını “kabul edilemez” olarak nitelendirdi ve tarafının tutarsızlığını eleştirdi, bu azalma dokuzuncu kez olduklarını gösterdi. Bu lig kampanyasında Goodison’da mağlup oldu.

  • Everton vs Wolves Sky’da canlı: Sunucular için Mina arkası
  • Transfer Merkezi CANLI ! ) Kane en yeni, Henderson adayı

Ancelotti “Mutsuz olan oyuncular istemiyorum” dedi. “Ayrılmak isteyebilecekleri yerde kalmaktan memnun olmayan bazı oyuncular olması durumunda .

” Everton’da kalmak isteyen oyuncuların olmasını diliyorum ve bu projenin bir parçası gibi hissedin .

everton fans return to goodison park 0: 54
Ancelotti, Everton tarafının kötü ev formlarından sonra gelecek taraftarlarda ‘her türlü tepki’ için hazırlıklı olması gerektiğini belirtiyor

“Bu birçok oyuncu içindir . Burada tutmaya zorlayabileceğim bir oyuncu yok. Ama onlara bunu son zamanlarda söyledim. Anlıyorlar . Birisi mutlu değilse, gitmesi gerekir.

“Zavallı bir katılımcının bu girişimin iyi bir parçası olması pek olası değildir .”

En yeni yenilginin ardından Ancelotti, bu yıl takımının iç saha formundan “utandığını” itiraf etti ve taraftarların Goodison’da Wolves’a karşı final lig maçına dönmesini beklediğini itiraf etti. oyuncularını uyandıracak .

file photo dated 23-09-2020 of carlo ancelotti.

file photo dated 23-09-2020 of carlo ancelotti. 1 : 05
/ hayranların geri dönüşünün oyuncuları uyandıracağını umuyor .

Oyuncularından istediği tepkiden bahseden İtalyan, “Oyuncuları aday göstermek istemiyorum ancak çoğu spor için bağlılık [against Sheffield United] . çok iyi değildi .

“Kabul edilemezdi çünkü oyun çok önemliydi . Yarın bir tepki almayı umuyorum. “