Blog

Altı İskoçyalı oyuncu

Covid önlemi olarak hazırlık maçını kaçıracak

Çarşamba günkü Euro için toplam yedi İskoçyalı oyuncu seyahat etmedi 996 John Fleck’in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından Hollanda’ya karşı hazırlık maçı.

Sheffield United orta saha oyuncusu Fleck virüse yakalandı – Salı günü pozitif test edildi – herhangi bir semptom göstermemesine rağmen.

David Marshall, Grant Hanley, John McGinn, Che Adams, Stephen O’Donnell ve Nathan Patterson’a da İskoçya’nın İspanya’daki eğitim üssünde kalmaları söylendi.

0: 11

Andy Robertson, John Fleck’in pozitif testinin herkese bir hatırlatma olduğunu söylüyor. virüse karşı uyanık olmalılar, altı İskoçyalı oyuncu daha önlem olarak Hollanda ile oynayacağı hazırlık maçını kaçıracak. john fleck during a scotland training session (sns)

Altı oyuncu Çarşamba günü tekrar negatif testler verdi ve seyahat etti – ama İskoçya önlem aldı ve aşırı dikkatli davranıyor.

Resim: İskoçya orta saha oyuncusu John Fleck’in Covid testi pozitif çıktı – Salı günü

 

Bu, başantrenör Steve Clarke’ın henüz

için seçilecek oyuncular Hollanda’ya karşı maç – İskoçya’nın açılış Euro’suna iki haftadan az bir süre kaldı 1432 oyunu.

ile özel bir röportajda) )Sky Sports maçın öncesinde Clarke şunları söyledi: “Ne zaman bir araya gelsek diyorum. eğitimdeki çocuklar herkes için önemlidir ve sizden ne zaman oynamanız isteneceğini asla bilemezsiniz.

6 Haziran Pazar: 17pm ) Başlangıç 5: pm

202106021320075402989

540298920210602125722

“Kesinlikle bu belirsiz zamanlarda sizden ne zaman adım atmanız isteneceğini asla bilemezsiniz.

“Umarım etkilemeye devam edebilirler – şimdiye kadar eğitimde beni etkilediler.”

İskoçya’nın son Euro’su 996 Isınma maçı Pazar günü Lüksemburg ile canlı Sky Sports . Clarke’ın tarafı daha sonra Haziran’da Çek Cumhuriyeti’ne karşı turnuvaya başlıyor , diğer D grubu maçlarında İngiltere ve Hırvatistan ile karşılaşmadan önce.