Blog

Allardyce: West Brom'un geleceğini tartışmayacağım

Sam Allardyce, Arsenal’deki yenilgisinin ardından Premier Lig’den ilk küme düşmesinin ardından geleceğini West Brom’a vermeyi reddetti.

West Brom sekizinci kulüp. Allardyce yarışmayı başardı ancak Emirates Stadyumu’nda 3-1’lik bir mağlubiyet onları düşüşe mahkum etti.

Yazı bir süredir duvardaydı ve iyi bir başlangıca rağmen Londra’da Emile Smith Rowe ve Nicolas Pepe’nin golleri onları halatlarda gördü.

11 – Yalnızca Birmingham City (11) Batı’dan daha fazla üst düzey küme düşme yaşadı Brom (11), menajerleri Sam Allardyce ilk kez Premier Lig’den düşerken 17 yarışmada farklı sezonlar. Perdeler. pic.twitter.com/wVfY2WZMQT

— OptaJoe (@OptaJoe) 9 Mayıs, 2021

Matheus Pereira unutulmaz bir vuruşla gecikmeleri azalttı, ancak Willian’ın geç serbest vuruştan aldığı ilk Arsenal golü West Brom’u mühürledi. kader.

Allardyce’de 12 aydır anlaşmasında kaldı ancak geçen ay küme düşmenin hem kendisinin hem de kulübün şu anki anlamına geleceğini onayladıktan sonra gelecek sezon yükselme ücretini yönetmeye çalışıp çalışmayacağını henüz açıklamadı mola seçeneği var.

  • Takımların Emirates Stadyumunda nasıl sıralandığı | Maç istatistikleri
  • Premier Lig tablosu | Premier League gol kralı

‘Gelecek hakkında konuşmak için çok erken’

preview image preview image 3: 03
İZLEMESİ ÜCRETSİZ: Arsenal’in Premier Lig’de West Brom’a karşı kazandığı galibiyetten önemli anlar

Konuşma maç sonrası basın toplantısı, 66 – bir yaşındaki: “Kalıyor muyum yoksa gidiyor muyumla ilgili bir soruya cevap vermeyeceğim – sadece zaman kaybı olur, çünkü gidip gitmeyeceğimi söylemeyeceğim.

“Düşünmek ya da konuşmak için çok erken. Hayal kırıklığı ile ilgili. Bu gece mesele bir veya iki gün izin verip Liverpool’a hazırlanmakla ilgili.

173

Pazar 16 4 Mayıs: 00 pm Atmak 4 kapalı: 30 pm

“Benim ve oyuncular için en önemli şey Sezonu kendi performansınız ve kendi profesyonelliğinizle gururla bitirmek için sahip olduğumuz her şeyi vermek.

“Bizim için en büyük zorluk, baştan sona yaptığımız gibi kendimizi yükseltebilir miyiz? sezon. ”

‘Kelimeler onu tarif edemez’

sam allardyce

Resim:

Allardyce tarafının Emirates Stadyumu’ndaki yenilgisi, Şampiyonaya düşmelerini doğruladı

Nasıl diye soruldu İngiltere’nin eski patronu, Premier Lig’deki ilk küme düşmesini ne kadar hissettiğini ekledi: “Kelimeler bunu tarif edemez.

” Henüz batmadı, ama eminim yarın uyanacağım ve durumu anlayın. Hala kavgada olmadığımız için acı bir şekilde hayal kırıklığına uğradım.

“Küme düşmekten kaçınacağımızı söylemiyorum ama daha yakın olmalıydık, onu aşağı indirmeliydik. nasıl performans gösterdiğimize bağlı olarak son üç oyun. Şans yaratma oradaydı ama dönüşüm olmadı.

“Döndürmek için [enough] zamanımız vardı.

“Asıl sorunumuz, karşı karşıya geldiğimizde alt altı tarafı yenmek değildi. Bu bize daha iyi bir hayatta kalma şansı verirdi. Chelsea, Manchester United ve Manchester City’ye karşı sonuçların olması gerekirdi. bonus puan oldu. ”

?West Brom @premierleague’den 5. küme düşme yaşadı

Sam Allardyce’in kariyerinin ilk PL küme düşmesi – West Brom aldı 19 puanları 22 Sorumlu PL oyunları (W4 D7 L 11), randevusundan bu yana en az 3. ortak pic.twitter.com/WNwixlGmMv

– Sky Sports Statto (@SkySportsStatto) 9 Mayıs, 2021

Arteta: Dış tutum tartışılamaz

mikel arteta 0: 20
Mikel Arteta, Arsenal oyuncularını bu sezon kalan tüm maçlarını kazanmaya çağırdı ve tavırlarının ‘tartışılamaz’ olduğu konusunda ısrar etti

Ev sahipleri için bu, Avrupa Ligi yarı final çıkışlarına olumlu bir yanıttı. Villarreal’in elleri Perşembe gecesi ve gelecek sezon Avrupa futbolunu güvence altına alma umutlarını neredeyse canlı tuttu.

Topçuların patronu Mikel Arteta şunları söyledi: sahip olduğumuz acıya çare – oyunu kazanmak, attığımız üç güzel golü atmak.

“Çok daha fazla şans yarattık ve bence ne zaman Bir dönem gergin göründüğümüz hedefi kabul ettik – ancak genel olarak, finale kadar gitmemek, kazanmak her zaman çok önemlidir.

“Kazanmak için büyük bir sorumluluğumuz olduğunu düşünüyorum. Bu futbol kulübünü temsil ettiğimizde oynadığımız her maç.

“Ayrıca, herhangi biri bir şeyi sorgulayabilirse – seviyemizi, yeteneğimizi, her ne ise – yapabilir, ama bizim tutumumuz tartışılmaz ve sonuna kadar maçlarımızı kazanmaya ve ne olacağını görmeye çalışmalıyız. “