Blog

Allardyce istifa etsin; Etiketler Antonio 'iğrenç' diyor

Sam Allardyce, sezon sonunda West Brom’un baş antrenörü olarak istifa edecek.

West Brom, Allardyce’in onlara tavsiyede bulunduğunu açıkladı. Hawthorns’ta Çarşamba günü West Ham’a 3-1 mağlup olduktan sonra ayrılma niyeti.

66 – bir yaşındaki, gelecek sezon Sky Bet Championship’e düştüklerinden beri kulüpte kalması için “cömert bir teklif” yapıldığını açıkladı, ancak eski İngiltere yöneticisi kariyerinin bu aşamasında kendini işe adayamayacağını söylüyor .

  • West Ham, West Brom galibiyetinden sonra Avrupa’ya yaklaşıyor
  • Chris Wilder WBA kısa listesinde

Allardyce yaptığı açıklamada: “West Bromwich Albion, hırslı birinin bağlılığını gösteren The Hawthorns’da kalmam için bana cömert bir teklifte bulundu. kulüp. Ciddi bir değerlendirmeden sonra bu teklifi kabul etmemeye karar verdim.

west brom 1-3 west ham 3: 02
İZLEMESİ ÜCRETSİZ: West Ham’ın Premier Lig’den West Brom’u yenmesinden önemli noktalar.

Allardyce, West Ham’a yenilgiden sonra seçimini açıklayarak, dedi Sky Sports : “Şahsen benim için uzun vadeli bir olasılık benden üstün biri. Ben her zaman dediğin gibi gelip bir kulübü kurtaran bir adamım, kısa süreli bir adam. Bundan memnunum . Son birkaç on yıldır tüm hayatım bu.

“Kulübün internetin içinden çıkıp onu ele geçirmesi gerektiğini düşünüyorum . Kulübe kalma şansı için teşekkür ediyor ve bizi alkışlayan taraftarlara teşekkür ediyorum .

“Konuştuğunuz tek şey bu olduğundan bu yana geçen altı veya yedi yıldır [a firefighter] bundan daha fazlasını yapmadım .

” Eğer Bunun uzun bir top olduğuna inandın, o zaman biri kandırıldı.

“West Brom’a dayanarak vermem gereken son derece zor bir karar verdim. Buraya bunun hakkında konuşmak için gelmeyi beklemiyordum, buraya gelmeyi bekliyordum. bir maça veya 2 maça devam etme şansı olan kişisel olarak sizinle konuşmak.

167

redknapp and richards on allardyce 3: 21
Micah Richards ve Jamie Redknapp, Allardyce’in West Brom olarak istifa etmesi konusunda düşüncelerini dile getirdi yıl sonunda baş eğitmen

“Ben kendi erkeğim. Ben buyum. Oldukça cömert ve çok gururlu kalmamı istediler . “

Baggies’in onu tutmak için ne kadar çok çalıştığı sorulduğunda, Allardyce devam etti:” Hepsi dışarı. Ama anladığınız gibi ben kendi menajerimim. Ben buyum. Oldukça cömertlerdi. Kalmam için bana ihtiyaç duydukları için çok mutlu ve gurur duydum . “

Allardyce, Aralık ayında West Brom baş antrenörü olarak devraldı 2020, kulübün Premier Lig’e geri dönmesine rehberlik eden Slaven Bilic’in yerine geçiyor Şampiyonada.

Manchester United ve Liverpool ile berabere kalmanın yanı sıra Stamford Bridge’de Şampiyonlar Ligi finalistleri Chelsea’ye karşı 5-2’lik galibiyet de dahil olmak üzere bazı önemli sonuçları denetledi.

Ancak West Brom, Nisan ayından bu yana Premier Lig’de galibiyet alamıyor 12 ve İngiltere’nin ikinci sınıfa geri dönmesi, kalan üç donanımla doğrulandı.

Allardyce, West Brom’un kontrolünü son kez alacak. Pazar günü Elland Road’da Leeds.

sheffield united manager chris wilder before the premier league match at the london stadium, london. picture date: monday february 15, 2021.

Resim : Eski Sheffield United yöneticisi Chris Wilder potansiyellerin kısa listesinde Allardyce değişiklikleri

Eski Sheffield United yöneticisi Chris Wilder, West Brom’da görevi devralacak adayların kısa listesi hakkında.

Fiery Allardyce, ” iğrenç ‘Antonio şikayeti

Allardyce Maçın ardından West Ham forvet Michail Antonio’nun maç sonrası yaptığı açıklamalara da özellikle sert bir tavır almıştı.

Hammers’ın Baggies türü drama hakkında “Serbest akan bir futbolla oynadılar . Bazı büyük adamlar kanala asıyor, Sam’in her zaman nasıl oynadığını anlıyorsunuz” dedi. .

Allardyce yorumlara istisna yaptı ve onları iğrenç olarak nitelendirdi ve şöyle dedi: “Michail Antonio’nun, buraya gelmeden önce duyduğum ifadesini, sadece şu anda oyun oynayan büyük adamlarımız var. Kanallar ‘, bana ve grubuma hakaret etti .

“Harika bir delikanlı olduğunu biliyorum ama söylediği şey iğrençti . Aslında nasıl oynadığımızı görmek için geri dönüp oyunu görmesi gerektiğini düşünüyorum.

“İki girişimiz 5 fit 10 5ft 9in’de, ” Kanallara koşarken hangi büyük adamların gördüğünü anlamıyorum .

“Ben Geçen altı ya da yedi yıl için Bay Kısa Vadeli olarak, hepinizin tartıştığı şey budur . Antonio’nun dediği gibi, uzun topuz.

“Bu bir saçmalık yığını ve her zaman Ben daha önce bulunduğum hiçbir kulüpte uzun top oynamadım, bunun top olduğunu düşündüysen, o zaman senden kandırıldınız. ”